Літак із Уханя приземлився в Борисполі на дозаправлення

У салоні лайнера – 73 людини з китайського міста та супровідний персонал

Літак з людьми, евакуйованими з китайського Уханя, приземлився в аеропорту “Бориспіль” на дозаправлення. Як повідомляється в прес-службі МВС України, лайнер дозаправиться пальним і повернеться в Міжнародний аеропорт Харків.

За доповідями екіпажу й медперсоналу супроводу всі на борту літака здорові й можуть продовжувати політ. Повідомляється, що лайнер приземлився в 9.40.

Раніше губернатор Харківської області Олексій Кучер заявив, що Харківщина готова прийняти евакуйованих, але підкреслив, що Харків виступив транзитом: людей відразу посадять на автобуси і перемістять. Куди – поки невідомо.

Разом зі своїми громадянами, Україна евакуює підданих Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами. Повідомлялося, що борт розділений на кілька частин, екіпаж знаходиться в одноразових костюмах біологічного захисту. Евакуйовані два тижні проведуть на карантині в одному з медичних закладів, який поки не називається. Його охоронятимуть поліцейські та бійці Нацгвардії.

Читайте также:   Зеленський проведе два дні в Азербайджані

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *