Каньє Уест вибув з президентських перегонів, а Ілон Маск задумав з ним помиритися

Підприємець готовий підтримувати репера у 2024 році. Кампанія тривала близько двох тижнів

Президентська кампанія Каньє Уеста закінчилася менш ніж через два тижні після її початку. У липні 43-річний репер оголосив, що хоче конкурувати з Дональдом Трампом і Джо Байденом на виборах в США в листопаді, проте швидко передумав. Член команди Уеста Стів Крамер заявив, що репер не боротиметься за президентство, передає New York Magazine’s The Intelligencer.

– Він вийшов, – сказав Крамер, якого найняли на роботу, щоб допомогти Весту перед виборами.

Крамер сказав, що він знаходиться в процесі оформлення, а потім додав: “Мені нема чого сказати хорошого або поганого про Каньє”.

Читайте также:   Президент Вірменії оголосив про відставку

– Мені нема чого сказати хорошого або поганого про Каньє. У кожного є свої підстави того, чому він приймає рішення. Балотуватися на пост президента – одна з найскладніших речей для будь-кого, хто дійсно замислюється на цьому рівні, – сказав Крамер.

Оновлення з’явилося, коли Уест набрав всього два відсотки в національному опитуванні, проведеному стратегічною консалтинговою компанією Redfield and Wilton. Учасників запитали, за кого б вони проголосували в листопаді, якби Каньє Уест брав участь в голосуванні у своєму штаті. Кандидат від демократів Байден отримав 48 відсотків підтримки, в той час як 39 відсотків респондентів підтримали Трампа. Тільки два відсотки підтримали потенційну кампанію Уеста.

Читайте также:   Це офіційно: Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт стануть батьками вдруге

Тим часом Ілон Маск, який відмовився було підтримувати Уеста на цей раз, заявив в інтерв’ю Page Six, що може передумати на наступних виборах, у 2024 році

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *