Ізраїль та Арабські Емірати підписали угоду про співпрацю у сфері туризму

Міністр туризму Костянтин (Йоель) Розвозів та голова ради з туризму Арабських Еміратів, міністр ділової ініціативи малих та середніх бізнесів, Ахмад Балуль підписали договір про співпрацю у сфері туризму між двома державами.

Міністр Розвозов: “Це історичний момент і важливий крок у відносинах між нашими державами. Я радий, що знайдено тимчасове вирішення питання про авіарейси і можна продовжувати взаємні заплановані візити до наших країн. Є готовність і бажання знайти вирішення цього завдання – воно не стане каменем спотикання у створенні нашої нової спільної реальності, якою всі ми цінуємо”.

У прес-службі міністра туризму пояснюють: договір, підписаний 8 лютого у Дубаї між міністром туризму Костянтином Развозовим (“Еш Атід”) та міністром ділової ініціативи Еміратов д-ром Ахмадом Балулем Аль Фаласі – ще один крок до зміцнення державних та економічних зв’язків між Ізраїлем та ОАЕ.

Читайте также:   Справу про імпічмент Трампа передали в Сенат

Відповідно до договору, країни просуватимуть та заохочуватимуть двосторонні туристичні потоки, спільні турпакети для маркетингу на віддалених ринках, навчатимуть та підвищуватимуть кваліфікацію працівників туристичної галузі та готельного господарства, а також обмінюватимуться знаннями та досвідом у сфері туризму.

З погляду Ізраїлю – ця співпраця відкриває величезні перспективи для поповнення державної скарбниці на мільярди шекелів через перенаправлення частини туристичних потоків з аеропортів АОЕ, через які проходить близько 100 мільйонів людей на рік, в Ізраїль. Завдяки додатковим туристичним потокам, будуть створені нові робочі місця, відкриватимуться бізнеси та дохід працівників туристичної галузі збільшиться.

Під час церемонії підписання договору міністр туризму Развозов заявив: “Це історичний момент та ще один важливий крок у відносинах між нашими державами. Ми закликаємо всі країни регіону створювати разом нову дійсність процвітання, безпеки та стабільності для всіх”.

Читайте также:   Як Барак Обама заробляє на розкішне життя після відходу з поста президента США

Я радий, що знайдено тимчасове вирішення питання про авіарейси і можна продовжувати взаємні заплановані візити до наших країн. Є готовність і бажання знайти вирішення цього завдання – воно не стане каменем спотикання у створенні нашої нової спільної реальності, якою всі ми цінуємо. У наших силах створити міцні та наповнені сенсом відносини, які принесуть велику економічну вигоду обом країнам – як Ізраїлю, так і Еміратам.

Я хочу подякувати всім, хто працював над цим важливим договором – працівникам міністерства туризму та МЗС, а також, зрозуміло, посла Ізраїлю в ОАЕ Аміра Хаєка”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *