Ізраїль та Арабські Емірати підписали угоду про співпрацю у сфері туризму

Міністр туризму Костянтин (Йоель) Розвозів та голова ради з туризму Арабських Еміратів, міністр ділової ініціативи малих та середніх бізнесів, Ахмад Балуль підписали договір про співпрацю у сфері туризму між двома державами.

Міністр Розвозов: “Це історичний момент і важливий крок у відносинах між нашими державами. Я радий, що знайдено тимчасове вирішення питання про авіарейси і можна продовжувати взаємні заплановані візити до наших країн. Є готовність і бажання знайти вирішення цього завдання – воно не стане каменем спотикання у створенні нашої нової спільної реальності, якою всі ми цінуємо”.

У прес-службі міністра туризму пояснюють: договір, підписаний 8 лютого у Дубаї між міністром туризму Костянтином Развозовим (“Еш Атід”) та міністром ділової ініціативи Еміратов д-ром Ахмадом Балулем Аль Фаласі – ще один крок до зміцнення державних та економічних зв’язків між Ізраїлем та ОАЕ.

Читайте также:   Економіка США втратила $11 млрд під час “шатдауну”

Відповідно до договору, країни просуватимуть та заохочуватимуть двосторонні туристичні потоки, спільні турпакети для маркетингу на віддалених ринках, навчатимуть та підвищуватимуть кваліфікацію працівників туристичної галузі та готельного господарства, а також обмінюватимуться знаннями та досвідом у сфері туризму.

З погляду Ізраїлю – ця співпраця відкриває величезні перспективи для поповнення державної скарбниці на мільярди шекелів через перенаправлення частини туристичних потоків з аеропортів АОЕ, через які проходить близько 100 мільйонів людей на рік, в Ізраїль. Завдяки додатковим туристичним потокам, будуть створені нові робочі місця, відкриватимуться бізнеси та дохід працівників туристичної галузі збільшиться.

Під час церемонії підписання договору міністр туризму Развозов заявив: “Це історичний момент та ще один важливий крок у відносинах між нашими державами. Ми закликаємо всі країни регіону створювати разом нову дійсність процвітання, безпеки та стабільності для всіх”.

Читайте также:   Верховна Рада України зареєструвала закон про імпічмент

Я радий, що знайдено тимчасове вирішення питання про авіарейси і можна продовжувати взаємні заплановані візити до наших країн. Є готовність і бажання знайти вирішення цього завдання – воно не стане каменем спотикання у створенні нашої нової спільної реальності, якою всі ми цінуємо. У наших силах створити міцні та наповнені сенсом відносини, які принесуть велику економічну вигоду обом країнам – як Ізраїлю, так і Еміратам.

Я хочу подякувати всім, хто працював над цим важливим договором – працівникам міністерства туризму та МЗС, а також, зрозуміло, посла Ізраїлю в ОАЕ Аміра Хаєка”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *