Імпічмент: Трампу загрожує відставка через дзвінок Зеленського

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту щодо президента країни Дональда Трампа. Американського лідера звинувачують у порушенні Конституції під час розмови з Президентом України Володимиром Зеленським.

Процедура імпічменту передбачає, що спочатку Палата представників проводить розслідування, за підсумками якого проходить голосування. У разі позитивного розв’язання питання передається в Сенат, де проводиться аналог судового процесу за участю обвинувачів від нижньої палати, президентських захисників і сенаторів в ролі присяжних. Для усунення президента з посади за це повинні проголосувати дві третини сенаторів.

Сам Трамп назвав рішення Пелосі «харасментом президента» і «полюванням на відьом».

«Такий важливий день в ООН, так багато роботи, так багато успіхів, і демократи повинні були зруйнувати та принизити це новими терміновими новинами про «полювання на відьом». Так погано для нашої країни!», – написав американський президент у Твіттері.

Читайте также:   Сайт ЦВК відчуває навантаження через наплив відвідувачів

Нагадаємо, що розмова Трампа і Зеленського відбулася 25 липня. Трампа звинувачують у тому, що він ніби просив Зеленського розслідувати звинувачення в корупції з боку Гантера Байдена — сина Джо Байдена, найбільш ймовірного кандидата від демократів на президентських виборах 2020 року. У звʼязку зі звинуваченнями Трамп розпорядився опублікувати повну розшифровку своєї розмови з українським лідером.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *