“Голос” офіційно перейшов в опозицію у Верховній Раді

Про рішення фракції заявила з трибуни Верховної Ради Кіра Рудик

Парламентська фракція “Голос” визначилася зі своїм статусом у парламенті. З 17 липня вони зайняли опозиційну нішу. Про перехід фракції в опозицію до чинної влади заявила з парламентської трибуни голова фракції “голос” Кіра Рудик.

– Рік тому я залишила пост в IT-компанії, щоб стати народним депутатом. Поруч зі мною мої колеги, кожен з яких є успішним і самодостатнім у своїй справі. Ми з тих, хто робить план на рік і потім стежить за його виконанням, обов’язково аналізує підсумки. Ми прийшли в парламент, щоб бути творцями – створювати правила і створювати процеси, які будуть працювати. Ми прийшли з великими надіями та планами. За рік ми побачили, що монобільшість зрадила цінності, які декларувала. Ми побачили людей, які не тягнуть навіть на начальників відділів у компанії, а їх призначають міністрами. Побачили, що будь-який поганий закон можна красиво назвати і за нього проголосують в турборежимі… Ми зрозуміли, що наш конструктив не приносить користі. Владі не потрібно допомагати, її потрібно змінювати. Прийшов час змінити. Фракція “Голос” переходить в опозицію до чинної влади, – заявила Кіра Рудик.

Читайте также:   Reuters: Трамп погодився почати передачу влади Байдену

Перехід в опозицію на практиці нічого не змінює. На сьогодні в Україні немає закону, який був чітко регулював права й обов’язки опозиційних фракцій в парламенті. А норми регламенту про опозицію часто не дотримуються.

Влітку фракція “Голос” часто ставала ньюсмейкером в парламенті. У червні про складання депутатського мандата заявив ідейний лідер партії Святослав Вакарчук. Але народні депутати відмовилися відпускати Вакарчука з парламенту. Він не розгубився – вийшов з фракції й партія була змушена позбавити його мандата. Замість Вакарчука народним депутатом стала дружина ексміністра оборони Андрія Загороднюка Аліна Свідерська.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *