Дональд Трамп різко висловився проти Bitcoin та Facebook

Цінність світових криптовалют і, зокрема, Bitcoin заснована на порожньому місці. Такої думки дотримується президент США Дональд Трамп.

Глава Білого Дому відзначив негативну тенденцію цифрової валюти, яка полягає у використанні її активів у наркотрафіку. Також Трамп розкритикував роботу Facebook по створенню криптовалюти Libra — за його словами, криптовалютні компанії повинні підкорятися відповідним законам Сполучених Штатів.

«В Америці існує тільки одна справжня валюта, яка є сильнішою і надійнішою як ніколи. Імʼя цій валюті долар США», – підсумував американський президент.

Варто відзначити, що на заяву Трампа ринок криптовалют відреагував досить активно й у позитивному ключі. Зокрема гендиректор криптовалютної компанії Circle Джеремі Аллеіра відзначив, що слова лідера Сполучених Штатів можуть стати найпотужнішим сигналом для росту Bitcoin.

Читайте также:   Кабмін затвердив законопроект про електронні трудові книжки

Нагадаємо, що напередодні Bitcoin подорожчав на 13% і досяг відмітки $11251. Таким чином найпопулярніша криптовалюта досягла найвищого рівня з березня 2018 року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.