Дональд Трамп офіційно оголосив про участь у президентських виборах 2024 року

Дональд Трамп заявив, що балотуватиметься на виборах президента США у 2024 році. Його представники передали заявку Трампа до Федеральної виборчої комісії незадовго до того, як він зробив свою заяву в маєтку Мар-а-Лаго у Флориді, передає CNN.

“Щоб знову зробити Америку великою та славною, я оголошую свою кандидатуру на пост президента Сполучених Штатів”, – сказав Трамп. Він пообіцяв провести кампанію, яка об’єднає людей. “Це буде не моя кампанія, це буде кампанія всіх нас разом”, – сказав Трамп.

Нагадаємо, що Трамп був президентом США з 2017 до 2020 року. У січні 2020 року він програв вибори чинному президентові Джо Байдену.

Читайте также:   У Штатах створили Космічні війська

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • atommaLut
    atommaLut

    38 Further studies are clearly needed that correlate achievement on process measures and standards to outcome measures to ensure that any observed improvement is not just an improvement in documentation or processes, but translates to improved patient care cialis otc Although it is not as specifically associated with asbestosis as is mesothelioma, lung cancer is the most common malignant neoplasm in patients with a history of asbestos exposure

    Ответить