Депутат з “Слуги народу” виграв в лотерею 900 тисяч гривень

Свій виграш Максим Павлюк зазначив в е-декларації за 2019 рік

Фортуни народного депутата Максима Павлюка міг би позаздрити навіть головний радикал країни Олег Ляшко. Минулого року “слуга народу” зміг виграти в лотерею 900 тисяч гривень. До цього найбільший виграш в лотерею серед політиків декларував у 2018 році Олег Ляшко – 571 тисяча гривень. Свій виграш Павлюк відобразив в е-декларації за 2019 рік.

Крім цього, парламентарій задекларував ще близько півмільйона доходу за 2019 рік: зарплату прокурора у Військовій прокуратурі Центрального регіону України – 298 тис. гривень, зарплату народного депутата – 162 тисячі гривень, матеріальне благо по оплаті витрат на участь в навчанні від партії “Слуга Народу” – 31 тисяч гривень.

Читайте также:   Байден не торопится говорить с Зеленским, вынуждая президента Украины к действиям

Готівкою депутат зберігає 7,9 мільйона гривень, на банківських рахунках – 107 тис. гривень. У графі “нерухомість” він вказав квартиру в Києві на 60 м.кв., три земельних ділянки в Київській області, на 20 тис. м.кв. кожна (Черняхів, Кагарлицький район). Власне авто у Максима Павлюка одне – Mercedes-Benz G-Kлас 2013 р.в. Також політик користується Toyota Camry 2015 р.в., яка належить Анжеліці Павлюк.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *