Байден обговорив ситуацію в Афганістані з лідерами G20

Байден обговорив ситуацію в Афганістані

Президент США Джо Байден в середу взяв участь у віртуальному саміті лідерів «Великої двадцятки», щоб обговорити ситуацію в Афганістан. На саміт також були запрошені лідери ряду країн, що не входять в G20, і глави міжнародних фінансових інститутів.

Як повідомляє прес-служба Білого дому, учасники саміту відзначили гостру необхідність зосередити увагу на безперервних зусиллях по боротьбі з тероризмом, в тому числі проти загроз з боку угруповання «Вилаят Хорасан», а також на забезпеченні безперешкодного виїзду з країни для іноземних громадян і афганців, які мають необхідні для цього документи.

Лідери також підтвердили колективну прихильність надання гуманітарної допомоги афганському народу через незалежні міжнародні організації та просуванню основних прав людини для всіх афганців, включаючи жінок, дівчаток і членів меншин.

Читайте также:   Український паспорт піднявся на 3 сходинки в рейтингу:128 країн без віз

«Сполучені Штати як і раніше прихильні тісній співпраці з міжнародним співтовариством і використання дипломатичних, гуманітарних і економічних інструментів для врегулювання ситуації в Афганістані і надання підтримки афганському народу», – наголошується в прес-релізі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *