Вартість вінтажних сумок Hermès впала на 50% через пандемію

Попит на вінтаж виріс ще більше

Ціна на лімітовані сумки Hermès впала більш ніж на 50% через пандемію. Такі дані опублікувала консалтингова компанія Knight Frank у своєму звіті.

Сумки Hermès Himalaya Birkin – одні з найбільш ексклюзивних і дорогих у світі – зазвичай продавалися на аукціонах за $200,000. У червні Sotheby’s не змогли продати таку з початковою ціною в $85,000. Директор дослідницької компанії Art Market Research Себастьян Дуті передбачає, що цьому завадив карантин. “Колекціонери, які планують витратити близько $100 000 на сумку, як правило, хочуть побачити її наживо”, – говорить він.

90% вінтажних виробів продаються онлайн, так що на менш дорогі речі карантин не вплинув. Навпаки – вантажні сумки Chanel стали купувати частіше. Сумки з нових колекцій модного будинку не продаються онлайн, а у зв’язку з карантином ціна на них зросла в середньому на 17-24%. Тому їх найчастіше замовляли на сайтах перепродажу.

Читайте также:   22nd Odessa Fashion Day

Змінилися і смаки покупців. Колекціонери не обмежуються “однією сумкою Hermès на все життя”, як раніше радив глянець. Особливо цінними вважаються сумки з екзотичної шкіри – через те, що більшість марок відмовляються від її використання, і кількість таких виробів обмежена.

В кінці 2019 року Knight Frank назвали сумки Hermès найпривабливішим вкладенням для колекціонерів. Їх вартість зростала в середньому на 13% за рік, а за останні 10 років зросла вдвічі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.