В Україні відкрилися 562 ринки

В ході перевірки Держпотребслужба склала 37 протоколів

В Україні відкрилася велика частина продуктових ринків, в Києві їх вже 12. Станом на 7 травня, перевірили 587 базарів, відкритися дозволили 562. Ще 29 не захотіли запускати самі власники – Закарпатська область – 1, Миколаївська – 2, Харківська – 2 і Київ – 24.

– Через неналежну підготовку до роботи в умовах карантину 4 ринки закриті за рішенням органів місцевої влади (Вінницька – 1, Харківська – 3). За період з 01.05.2020 по 07.05.2020 за результатами проведених заходів державного нагляду (контролю) за порушення вимог протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України, фахівці територіальних органів Держпотребслужби видали 426 приписів (розпоряджень, пропозицій), склали 37 протоколів, в 212 випадках з даного питання інформувалися органи місцевої влади та в 195 випадках проінформовані органи Національної поліції для прийняття відповідних заходів, – сказано в публікації Держпотребслужби.

З 11 травня уряд дозволив працювати і торговим центрам, але розважальні зони і кафе на їх території повинні бути закриті. Також дозволено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, манікюрних, педикюрних салонів, салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів, розташованих просто неба, відновиться продаж друкованої преси.

Читайте также:   Маленька перемога: в Гренландії всі вилікувалися від коронавіруса

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.