Стукнуло 30 — тримай додатковий тиждень відпустки на особисте життя

Самотнім 30-річним китаянкам дали додаткові відпустки

Нещодавно дві впливові китайські компанії оприлюднили своє рішення про надання своїм одиноким співробітницям, яким вже виповнилося 30 років, додаткової відпустки. Для незмішаних китаянок старших 30-ти років, канікули, присвячені китайському Новому року, продовжаться ще на тиждень. Така акція, на думку керівників компаній, дасть дівчатам час для налагодження особистого життя.

Таке рішення ейчари компаній пояснюють тим, що більшість їх співробітниць працюють у внутрішніх відділах: “Вони мало контактують із зовнішнім світом. Продовживши відпустку, ми сподіваємося, що у них з’явиться більше часу і можливостей для спілкування з протилежною статтю”.

У Китаї жінок, старших 25-ти років, а особливо тих, яким вже стукнуло 30, вважають нещасними і називають їх “залишками”. Китайці впевнені, що ті представниці прекрасної статі, що до цього часу не встигли обзавестися сім’ями — або вийдуть заміж вкрай пізно, або й зовсім ніколи. А це в свою чергу, погано вплине на демографічну ситуацію в країні, адже за останні роки кількість шлюбів в Китаї зменшилася втричі.

Читайте также:   «Синій кит» 2.0: в мережі поширюється нова небезпечна гра для дітей

Читайте також: НАРЕШТІ СТАЛОСЯ: TESLA ДІСТАЛАСЯ ДО МАРСА!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.