Покричати в Ісландії: Мінтуризму країни запустило сайт для емоційної розрядки

Завдяки досить оригінальному проєкту міністерства туризму Ісландії тепер будь-який охочий може взяти і як слід покричати, щоб їх почули в самій Ісландії.

Будемо відверті, 2020-й рік – просто огидний! Епідемія, природні аномалії, катаклізми й різного роду трагічні події, що випали на першу половину, пригнічують і справляють враження, що цей рік хтось прокляв і ось-ось настане кінець світу. Природно, ми жартуємо. Проте в житті кожного нерідко настає момент, коли емоції беруть гору і хочеться кричати на всіх голос «А-а-а-а-а-а-а-а-а». Так ось вельми незвичайний проєкт міністерства туризму Ісландії надає таку можливість, причому реалізовано це вельми оригінально.

У партнерстві з рекламним агентством M & C Saatchi UK вони запустили сайт Lookslikeyouneediceland.com. Там можна вибрати одну з найбільш прийнятних локацій – скелю, поле або пляж, натиснути жовту кнопку і записати свій крик душі, після чого запис програє встановлена ​​на місці колонка. Ось так просто і водночас геніально.

Читайте также:   Кілограмовий смарагд, самознищена картина, крісло Стівена Хокінга — найдорожчі та найдивніші лоти 2018

На сторінці проєкту можна не тільки залишити свій крик, а й послухати крики інших доведених до ручки користувачів з різних країн.

«У цьому році ви пройшли через багато чого. Схоже, вам потрібно ідеальне місце для того, щоб випустити пар», – йдеться на сайті проєкт.

Творці сподіваються, що терапія криком допоможе втомленим людям трохи заспокоїтися, але підкреслюють, що в таких випадках все ж краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Зрозуміло, що цей проєкт – просто піар-хід, але зате який. Хай там як, сьогодні п’ятниця, а емоційна розрядка нікому не завадить.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.