Gucci допоможуть жінкам, постраждалим від домашнього насильства під час пандемії

Благодійна ініціатива

Рівень домашнього насильства значно зріс під час карантину. Через це Gucci і Kering Foundation запустили спільну кампанію зі збору коштів для благодійних фондів, які допомагають жінкам у всьому світі. Кампанію проводять в рамках ініціативи Chime for Change.

“Зараз як ніколи важливо об’єднатися для захисту здоров’я, безпеки та прав жінок в усьому світі, – каже Сальма Хайек Піно, співзасновниця Chime for Change і глава ради директорів Kering Foundation. – Ми солідарні з жінками в усьому світі та маємо намір покласти край насильству з гендерною ознакою. Ми не можемо ризикувати прогресом, досягнутим в довгій боротьбі за гендерну рівність “.

Сальма запустила кампанію #StandWithWomen, акцентуючи увагу на безпеці жінок в той час, коли доступ до медустанов обмежений.

Всесвітня організація охорони здоров’я та “ООН Жінки” повідомляють про зростання кількості випадків домашнього насильства через пандемію COVID-19. Це підтверджують Google Trends: кількість пошукових запитів про допомогу в разі насильства зросла на 143%.

Гроші на боротьбу з домашнім насильством збирають за допомогою краудфандінга. Зробити пожертву можна на сайті globalgiving.org.

Починаючи з 2013 року Chime for Change підтримали 430 благодійних проєктів. Восени минулого року радниками проєкту стали Мадонна, Джада Пінкетт Сміт, Джулія Робертс, головний виконавчий директор Kering Франсуа-Анрі Піно, а також активісти і філантропи з усього світу.

Читайте также:   США відмовили у візі майже половині українців, які звернулися за нею

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.