Балі не буде приймати туристів до кінця цього року

Кажуть, ситуація з коронавірусом на острові поки не найкраща

Планувалося, що острів Балі відкриється для туристів вже 11 вересня, проте влада переглянула рішення і не має наміру брати мандрівників до кінця року.

“Уряд все ще забороняє своїм громадянам виїжджати за кордон принаймні до кінця 2020 року. Відповідно до політики ми також не можемо відкрити кордони для іноземних мандрівників до кінця 2020 року, оскільки ситуація в Індонезії, включаючи Балі, поки не настільки безпечна, щоб приймати туристів”, – заявив губернатор Балі Ваян Костер.

Він також додав, що влада повністю підтримує плани відкрити острів для мандрівників, щоб відновити туристичну галузь, проте поспішати з цим не варто, треба як слід підготуватися. “Намагаючись відновити туризм, Балі не повинен зазнати невдачі, тому що це погано позначиться на іміджі Індонезії в очах світу”, вважає губернатор.

Читайте также:   Меган Маркл і принц Гаррі виграли битву проти папараці в суді

Поки кордони залишаються закритими, острів буде залучати місцевих туристів. Пандемія сильно вдарила по економіці Балі, яка на 80% залежить від туристичних потоків. Повідомляється, що 2667 осіб, зайнятих в туристичному секторі, втратили роботу, а 73 631 особа були змушені взяти відпустку без збереження зарплати.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.