Тема номера: Тетяна Яшкіна – власник спеціалізованих магазинів зброї та рибальства «ОХОТА»

Тетяна Яшкіна

Тетяна Яшкіна: «Бізнес – це вміння приймати правильні рішення в умовах невизначеності».

Власник торговельної мережі  спеціалізованих магазинів зброї та рибальства «ОХОТА» розповідає про успішний бізнес, громадську діяльність та благодійність.

 

Тетяна Закінчила Харківський державний університет харчування та торгівлі за спеціальністю «Економіка підприємства» та отримала кваліфікацію економіста. Навчання у ВУЗі дало великий поштовх для формування подальшої філософії життя, а професіоналізм та майстерність викладачів розвинули в ній інтерес до підприємницької діяльності.

«Я постійно вдосконалюю свої знання, відвідую різних рівнів (міжнародні, всеукраїнські, регіональні) форуми, тренінги, курси. Приділяю увагу самоосвіті. Вважаю, що саме освіта надає вміння правильно діяти у будь-яких життєвих ситуаціях», – розповідає наша героїня. 

Тетяно, ви очолюєте торговельну мережу  спеціалізованих магазинів зброї та рибальства «ОХОТА». Як склалося, що тендітна жінка займається традиційно чоловічою справою?

Усе почалося із власної справи моїх батьків. Набравшись досвіду та впевненості, за умов змін вимог ринку та споживчого попиту я вирішила продовжити справу сім’ї.  Початково був спеціалізований магазин у м. Первомайську (з 1994 рік), з якого згодом і розвинулась сьогоднішня мережа «Охота» у сучасному  форматі в наступних містах: Миколаїв (по вул. Чкалова, 108д – 2011рік; по вул. Лягіна, 35/2 – 2015 рік ), Умань (по вул. Садовій, 17 із 2016 року), а незабаром доєднається і місто Біла Церква. З дитинства я захоплювалась полюванням, їздила с батьками та друзями. Інколи, після школи, допомагала батькам у їх справі. Так поступово формувались мої знання та навички у цій сфері, які згодом визріли у моє серйозне ставлення та фахове уявлення про цей бізнес-напрямок. Звісно, таке захоплення не дуже властиве жінці, але я люблю те, чим займаюсь, і дуже пишаюсь, що гідно продовжую колишню справу батьків, формую певну культуру та надаю знання прихильникам мисливства та рибальства. Окрім того, для мене не існує стереотипів, що жінки не можуть розумітися на зброї, і я – гарний приклад того.

Чи маєте ви персональні принципи у бізнесі?

Я вважаю, що бізнес – це вміння приймати правильні рішення в умовах невизначеності. Без етики – все намарно. Треба ставитися до клієнтів, як до живих людей, а не як до споживачів.
Мені дуже імпонує таке висловлювання:

«Надто багато людей витрачають гроші, які вони заробили важкою працею, на речі, що їм не потрібні, аби вразити людей, котрі їм не подобаються».

Тетяно, ви також відомі як організатор цікавих мисливських заходів. Розкажіть, будь ласка, про цей напрямок вашої діяльності.

Ідея зайнятися організацією заходів прийшла тоді, коли покупці, власники зброї під час її перевірки висловлювали бажання взяти участь у будь-якому тест-драйві. Так, з 2011 року започаткувалась традиція проводити турніри з мисливської, нарізної, пневматичної зброї, арбалетів. На сьогодні турніри стали традицією, набули формату широкого заходу із залученням великої кількості партнерів. Проводяться вони по декілька разів на рік у різних регіонах – у Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській областях. Географія учасників досить широка, представлена усіма регіонами України, а останні 4 роки долучаються і закордонні прихильники. Варто зазначити, що такі заходи набули сімейного характеру, оскільки під час їх проведення діти і жінки також можуть взяти участь у відповідних номінаціях «юніор» та «дівчата зі зброєю».

Світ зброї невіддільний від спортивної стрільби. Чи приймаєте ви участь у розвитку стрілецького спорту?

Так, ви праві, світ зброї невід’ємний від спортивної стрільби. Тому наша мережа займається розробкою плану з будівництва полігону під спортивну стрільбу. Це досить актуальне захоплення на сьогоднішній день, що сформоване під впливом багатьох факторів. Існують навіть цілі клуби та групи прихильників цього напряму, але, на превеликий жаль, лише у великих містах України, де наші клієнти мають змогу відточувати свою майстерність. Тому маємо намір наблизити таку можливість у нашому регіоні.

Як ви вважаєте, у чому секрет вашого успіху?

Багато людей вважають: щоб стати успішним, потрібно мати певні зв’язки з впливовими людьми; мати успішних заможних батьків, які забезпечують світле і безтурботне майбутнє дітям; вдало вийти заміж чи женитися. Проте багато людей стали успішними завдяки своїй голові на плечах, власним цілям, старанням.  Секрет мого успіху – у наполегливій праці, навчанні, обраній місії та філософії життя. У роботі послуговуюсь такими напрацьованими звичками: планувати все заздалегідь, визнавати й аналізувати помилки, у всьому керуватись мотивацією, найкращі ідеї занотовувати, відслідковувати конкурентне середовище, розпочате доводити до кінця, ніколи не обертатися назад. І найголовніше – не боятися, бо страх  не дасть вам зрушити з місця, а ще – не переставати вчитися, тому що саме знання допоможуть досягти успіху.

Різниця між успішною людиною й іншими полягає не в нестачі сили, не у відсутності знань, а у відсутності волі.

Нам відомо, що ви займаєтесь благодійністю. Що підштовхнуло вас допомагати іншим?

Я вже давно займаюся благодійною допомогою. А почалася вона з дитячого будинку. Довгий час я була офіційним опікуном Будинку маляти в Первомайську, але недавно його розформували. Зараз надаю допомогу в Миколаєві дитячим будинкам. Велику увагу приділяю соціальним проектам, адресній допомозі людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Беру участь в благодійних акціях, балах по збору коштів на лікування. Організовую такі заходи. Благодійний 10-ти годинний марафон «Біг за життя дітей», що проводився 28 січня цього року, також відбувся за нашої участі.  Нещодавно від Благодійного фонду «Від серця до серця» колективу магазину «Охота» вручили подяку за участь у «Тижні добра 2018», де збиралися кошти на лікування. Також долучаюсь до багатьох проектів з озеленення та благоустрою.

Які у вас мрії на даний момент?

Як тільки розповідаєш комусь про свою мрію, вона перестає бути твоєю мрією, вона стає надбанням суспільства. Я можу сказати, з чим пов’язані мої мрії – усі вони мають соціальне спрямування. Я маю своє призначення в житті, маю свою місію. Усі мої мрії базуються на цьому. І оскільки не всі вони зрозумілі зі сторони, тому відкривати їх просто не можу. Про них можна дізнаватися згодом – у вже реалізованих заходах та проектах.

Давайте поговоримо про мережу магазинів «Охота».  Хто ваші клієнти? Чим відрізняєтесь від конкурентів?

Торгова мережа «Охота» – це спеціалізовані магазини для тих, хто захоплюється полюванням, стрільбою, а також любителів активного відпочинку. На ринку України мережа магазинів представлена ​​з 1994 року. За цей час вона зарекомендувала себе з найкращого боку і закріпилася на високих регіональних позиціях. Основна ідея розвитку торгової мережі полягає не тільки в реалізації широкого асортименту товару, а й в об’єднанні однодумців, мисливців, друзів на турнірах, змаганнях – як з полювання, так і з рибалки. Творчий ентузіазм і професіоналізм засновника мережі магазинів «Охота» завжди радує клієнтів і гостей.

Розкажіть, будь ласка, про асортимент товарів

Магазин «Охота» радує своїх клієнтів і друзів широким асортиментом зброї: є гладкоствольні, нарізні, травматичні, пневматичні моделі. Уся зброя виробництва найвідоміших брендів: ATA Arms (Туреччина), Cobalt (Туреччина), Hatsan Escort (Туреччина), Ozkan Arms (Туреччина), Fabarm (Італія), Browning (Бельгія), Remington (США), Savage (Канада), Blaser (Німеччина), Sauer (Німеччина), Taurus (Бразилія), DPMS (США), North Easterm Arms (Канада), Caesar Guerini (Італія) і багато інших фірм. В наявності всі види патронів різних калібрів та виробників.
Так само в магазині представлений великий вибір одягу та взуття. Покупці можуть придбати: термобілизну, сорочки, костюми, комбінезони, куртки, штани, пуловери, светри, які представлені наступними виробниками: Skif Tak (Україна), Snugpak (Англія), Seeland (Данія), Sitka Gear (США), Browning (Бельгія), Blaser (Німеччина), Omniteksas (Литва), Hallyard (Голландія), Chevalier (Швеція), Blackhawk (США), Chiruca (Іспанія) і багато інших.Окремо варто відзначити, що в продажу є ножі, манки на птицю і звіра, тактичні та туристичні ліхтарі, комплекти спеціалізованого посуду, різні аксесуари для полювання і туризму та сувеніри.

Чи проводяться у вас акції, розіграші подарунків для клієнтів?

Святкові акції та лотереї, що регулярно проводяться мережею магазинів «Охота» для клієнтів і друзів, давно вже стали доброю традицією і бажаним святом для рибалок і мисливців. Взяти участь у розіграші чудових призів з величезного асортименту мисливської, рибальської і туристичної продукції з вітрин і полиць магазинів «Охота» може будь-який бажаючий – для цього потрібно лише зробити покупку на суму, яка відповідає числу поточного року, і автоматично стати учасником безпрограшної лотереї. Під час заходів також проводяться моментальні розіграші пам’ятних подарунків, сувенірів і сертифікатів, тому з порожніми руками не йде ніхто. Підсумки розіграшу підводяться під час традиційного фуршету, організованого мережею магазинів «Полювання».
Про майбутні турніри і лотереї можна дізнатися на нашій сторінці в Instargram під хештегом #ohotagunstore, а також на сторінці facebook.com/ohotagunstore. Підписуйтесь на наш канал Youtube ohotagunstore. Число передплатників постійно зростає, і нас вже більше 40 тисяч.

І наостанок, поділіться, будь ласка, планами щодо розширення торгової мережі.

Наш бізнес постійно розвивається і розширює географію присутності. Наприклад, недавно відкрився новий магазин мережі «Охота» в місті Умань Черкаської області. Кілька років поспіль місто Умань запрошувало мережу «Охота» і мене особисто для проведення мисливських турнірів, під час яких люди, що захоплюються полюванням, постійно просили про відкриття магазину в Черкаській області. І ось, це нарешті сталося! 18 листопада 2017 року в Умані відкрився новий магазин мережі «Охота». Серед гостей були мисливці-любителі, друзі з різних областей – Миколаївської, Київської, Одеської, Херсонської.Цей день став справжнім святом, переповненим позитивними емоціями, сюрпризами та подарунками за участь у безпрограшній лотереї.

Наостанок хочеться зазначити, що найвищий рівень обслуговування завжди був візитною карточкою нашої торгової мережі. А дружній і кваліфікований персонал з легкістю перетворить відвідування будь-якого з мережі магазинів «Охота» на справжню захопливу пригоду!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.