Тейлор Свіфт прикрашає сторінки журналу TIME як Людина року 2023

Відхилившись від традиції, журнал TIME обрав знамениту Тейлор Свіфт Людиною року 2023 року – титул, який зазвичай присуджується політичним лідерам та промисловим магнатам. Починаючи з 1927 року, ця престижна нагорода рідко виходила за межі цих сфер.

У 2023 році TIME визнав винятковий вплив Свіфт, відзначивши її здатність долати кордони і бути маяком надії в розколотому суспільстві. Журнал TIME високо оцінив її унікальні здібності, заявивши: “Ніхто інший на планеті сьогодні не може так добре рухати таку кількість людей”.

Тейлор Свіфт з’являється на обкладинці “Людина року” журналу Time 2023

Окрім своєї музичної майстерності, Свіфт продемонструвала політичний вплив, закликаючи своїх шанувальників голосувати, використовуючи свою платформу для громадянської активності. Її знаменитий заклик в Instagram “Виборці голосують!” знайшов відгук у різних поколінь, привернувши увагу і критику з боку республіканців після проведення президентських виборів.

Хоча 2023 рік приніс свою порцію злетів і падінь, стійкість Свіфт та її культурний вплив були незаперечними. У свої 33 роки вона стала символом зміни поколінь і рекордсменкою за кількістю альбомів № 1 серед жінок в історії. Журнал TIME влучно описав цей рік як рік, коли Свіфт досягла “ядерного синтезу” мистецтва та комерції, вивільнивши силу.

Свіфт святкує не лише свої музичні досягнення, але й монументальний успіх туру “Eras Tour”, який лише в Північній Америці приніс приголомшливі $2,2 мільярди від продажу квитків. Її концертний фільм побив рекорди, зібравши 96 мільйонів доларів за перший вікенд прокату.

У грандіозній картині 2023 року Тейлор Свіфт постає не лише як музична зірка, а й як сила, що формує культурні наративи та суспільні зрушення.

 

Читайте также:   Журнал Financoff - дороже денег (новое видео)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 29

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *