Олена Гіяновська: «Amograce – Формула Успіху, Добробуту та Здоров’я»

Сьогодні на сторінках свого блогу Власник та керівник Центру емоційного здоров’я Amograce Одеса – Олена Гіяновська розповість, як емоційний інтелект допомагає в управлінні емоційним здоров’ям та станом команди.

 “Оскільки, я народилася в морському курортному місті зі своєю особливою атмосферою – це надихнуло мене на дослідження, що таке емоційна атмосфера, і надалі ця зацікавленість переросла в мою професійну діяльність – експерт з розвитку емоційного інтелекту.

  Будь-який успішний керівник знає, що однією з найголовніших цінностей бізнесу є – Люди.  Тільки з успішною командою справа розвиватиметься і компанія досягне нових висот.  А щоб люди продуктивно працювали, їм потрібно забезпечити хороші умови, в тому числі спокійну, сприятливу і творчу атмосферу в колективі.

Як експерт по емоційному здоров’ю, можу сказати, що особливо актуально це зараз, коли весь світ проходить через досвід глобального стресу, пов’язаний з коранавірусом. Люди в паніці, вони переймаються за своє життя і життя близьких, турбуються про здоров’я.  А ще йде потужне «перезавантаження» особистих і сімейних відносин, багатьом доводиться проходити через особисті драми.  Суттєвій вплив доповнює – невідомість, потенційна ймовірність втрати роботи або реальна її втрата, фінансова криза тощо.

Експерти в сфері економіки та охорони здоров’я кажуть: «Нам доведеться звикати жити з вірусом, адже він нікуди не зникне».  А це означає, що доведеться повністю реорганізовувати свою дійсність: особисті і робочі відносини, звички, спосіб життя.  Такі глобальні зміни – це потужний стрес і далеко не всі з ним успішно справляються.

Власники успішного бізнесу це усвідомлюють, тому намагаються робити все можливе для зниження рівня стресу у персоналу і поліпшення здорового емоційного клімату в колективі. Керівники компаній запрошують для роботи з колективом стрес-менеджерів, фахівців по емоційному здоров’ю, розвитку емоційного інтелекту, створюють спеціальні стрес-служби.  Такий досвід вже давно є в таких інноваційних корпораціях, як Google, Apple, і навіть впроваджуються в Україні.

Якщо традиційні тести IQ вимірюють когнітивні здібності людини, то емоційний інтелект, або EQ (emotional quotient, чи ЕІ), дозволяє їх успішно використовувати. Найважливіша властивість, яку забезпечує ЕQ – стресостійкість.  Людина повинна розбиратися у своїх почуттях, зрозуміти, як і чому вони виникають, і навчитися вирішувати за допомогою спеціальних навичок, що можна чи потрібно з цим робити. Більшість розуміє, що заперечення або придушення емоцій загрожує неврозом. Тому навчитися домовлятися з собою, правильно налагодити стосунки зі своїми емоціями – необхідність для сучасної Людини.

Світові фахівці з HR кажуть, що емоційний інтелект – компетенція номер один, необхідна і власникам бізнесу, і фахівцям різних сфер.  Наразі в більшості європейських і американських компаній при прийомі на роботу на EQ звертають таку ж увагу, як на IQ і професійні навички та вміння.  І не важливо в якій сфері ви працюєте – інтелектуальній, технічній або творчій.

Емоційний інтелект важливий не тільки для конкретної людини, але і для колективу.  Як показує досвід успішних компаній, шлях до процвітання забезпечує не тільки професіоналізм членів команди, а й високий рівень колективного емоційного інтелекту, здорова емоційна атмосфера в бізнес-процесах.  При високому командному EQ люди відмінно знаходять спільну мову і ефективно між собою взаємодіють.  І навпаки, в компаніях, де рівень емоційного інтелекту низький, часті звільнення і кризи.

У різних країнах проводили опитування, де 70% співробітників компаній зізналися, що їм впливово заважає стресова або депресивна атмосфера в колективі.  У такому разі доводиться витрачати час і ресурси на конфлікти з колегами і керівниками, продуктивність суттєво знижується.  За таких умов дуже важко підтримувати ефективну комунікацію. 

Тому допомога стрес-менеджерів, фахівців по емоційному здоров’ю,  заснування спеціальних стрес-служб, зараз принципово важливо.  

Саме тому  – одне з головних напрямків нашого Центру емоційного здоров’я Amograce Одеса є – допомога в профілактичних засобах стабілізації емоційного стану, а також розвиток та підвищення як особистого, так і корпоративного рівня EQ.  Ми використовуємо авторські методики діагностики та відновлення емоційного здоров’я Shabshai Technology, розроблені провідними ізраїльськими фахівцями в області еннеатехнологій і емоційного інтелекту.

Наша антистресова методика базується на цілісному підході, при якому деструктивні установки розуму змінюються на конструктивні, люди вчаться ідентифікувати свої емоції і налагоджувати стосунки з ними, навичкам емпатії і навіть розкриттю навичок Інтуїції.  Крім того, наші фахівці допомагають вивільнити організм від накопичених стрес-блоків, які призводять до психосоматичних захворювань. 

Ви вчитеся жити радісним життям, спокійно продуктивно працювати. У разі стресової ситуації швидко і ефективно без збитків та ушкодження для здоров’я виходити з неї, застосовуючи набуті навички. 

Експерти Центру емоційного здоров’я Amograce запрошують почати усвідомлювати і оживити свій внутрішній театр для бізнесу і життя, навчитися бути різними і новими!»

Суспільний час називають епохою поведінкової економіки, тому усім учасникам Бізнес-процесів  – керівникам і командам, необхідно почати вивчення особливостей внутрішньої системи Людини. Саме тому методи Amograce – пропонують комплексний підхід в індивідуальній роботі по підвищенню особистої ефективності!

Читайте также:   МОНЕТЫ–ТРАНСФОРМЕРЫ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.