Керуємо стресом

Ми знаємо, чому вам некомфортно. І знаємо, як розв’язати вашу проблему

Ми завжди проживаємо щось всередині себе. Добре чи погане, що надає крила, або ж навпаки їх ламаєми це пропускаємо через все наше тіло, наш розум, наше серце і нашу душу.

Ми завжди розуміємо, як треба діяти в складних ситуаціях. Знаємо, яке рішення буде найвірнішим, а яке додасть проблеми. Ми намагаємося вирішувати все за правилами, але, докладаючи багато зусиль, часто робимо невірні кроки. Лаємося, хоча знаємо, що це тупиковий шлях. Розлучаємося, попри те, що не можемо дихати один без одного. Говоримо, не думаючи, загострюючи тим самим атмосферу до позамежних градусів. Граємо в мовчанку або тікаємо від розмови, вважаючи що поведінка страуса врятує нас. І псуємо собі життячасом безповоротно і невідворотно, чудово розуміючи, тих, хто переміг і програв у стресі не буває. Страждають всі.

Ці наші емоційні реакціїяк стара заїжджена платівка, спотикається на одному і тому ж місці. Це наші вкрай болісні відчуття, які важко перенести, і вони як згусток емоцій бродять по нашому тілу і застряють то в одних, то в інших місцях.

Але стрес і депресія можуть нести урокинехай і неприємні, але дуже важливі. Ці уроки, наповнені енергією, трансформують нас, допомагають розвиватися, відкривають яскравий барвистий світ.

Так, іноді нам здається, що наші можливості обмеженіну, не виходить ніяк закритися від негативних емоцій, продукувати навколо щастя і любов, відгороджуючись від навколишнього світу водоспадом стресостійкості. Але цьому можна навчитися. Головнебути чесним у своєму прагненні очиститися від пригнічених і непрожитих емоцій, які, як шари пилу, накопичуються в нас і роблять наш погляд нудніше, тьмяніше, дратівливіше.

Насправді щасливим бути досить просто. І вийти з турбулентності можливо, не втрачаючи гідності і не набуваючи цілий букет психосоматичних захворювань. І мінімізувати втрати вийденавіть моральні, а не тільки матеріальні. І стати реально мудрішими, щоб не потрапити в ту ж саму пастку в наступний раз, або знайти гарне чисте рішення.

Поставте ваші страхи, слабкості, подразники перед собою, сфокусуйте на них свою увагу і спробуйте відпуститиПодивитися правді в очі завжди боляче, але повірте, це того варто.

Ми не чарівники. Мипросто експерти Центру емоційного здоровя Amograce – Одеса, які допоможуть вам легко управляти стресом завдяки доступним і ефективним прийомам і технікам Shabshai Technology, стати більш успішними в особистих відносинах і бізнесі, бути позитивним у всьому.

На наших курсах, тренінгах, майстеркласах ви познайомитеся з тими, хто теж хоче поділитися мудрістю, любовю, талантом. Дізнаєтесь різницю між «хорошим» і «поганим» стресом. На практиці перевірите дію простих технік по зняттю напруги. І навчитесь приручати стрес, виховуючи в собі стресостійкість.

Читайте также:   Цікаві факти про ринок FOREX

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *