Хто такий трейдер?

Сьогодні кожен день з’являється нова професія. Час мчить з такою швидкістю, що тільки і встигаєш знаходити нові слова та їх значення. Трейдер – давно існуюча професія, але в нашій країні вона почала набирати обертів тільки зараз. Так хто ж такий трейдер?

Трейдер управляє капіталом на фондовому ринку, щоб отримати прибуток. Якщо коротко, то цей професіонал заробляє на різниці цін, купуючи валюту за однією ціною і продаючи за більш високою. При цьому, дохід трейдера – маржа від реалізованої угоди.

Переваги трейдингу полягають в повній свободі. Працюючи на себе, трейдеру потрібен лише ноутбук, оснащений спеціальним програмним забезпеченням і вільний інтернет. В умовах фінансового ринку, немає обмежень у прибутку, все залежить тільки від людини, її бажань і можливостей. Тут, на відміну від будь-якого іншого бізнесу, немає конкуренції, а гроші можна вивести в будь-який момент.

Читайте также:   ТОП-12 самых женственных свитеров на весну

Звичайно, не кожен має кошти і перший стартовий капітал для початку самостійної роботи. Але це не означає, що кар’єра трейдера в такому випадку не світить. Трейдером можна працювати також в інвестиційній компанії, здійснюючи операції, використовуючи капітал клієнта.

Для кого підійде професія трейдера?

Спробувати себе в цій ролі може кожен! Але на своєму досвіді я знаю, що успішний трейдер володіє:

  • аналітичним мисленням;
  • умінням прогнозувати;
  • хорошою інтуїцією;
  • розвиненим інтелектом.

Трейдер – це в першу чергу освічена людина, яка стежить за останніми новинами, вміє робити правильні висновки, а також повністю контролює себе під час стресових ситуацій. На сьогоднішній день, це перспективна професія, яка дозволяє отримувати до непристойності великий прибуток.

Читайте также:   Курьезные налоги - 1. Древняя история

Звичайно, запорука гарного трейдингу полягає в сильній теоретичній базі. Тому, перед тим як почати кар’єру, я раджу пройти спеціальну підготовку. Я проводжу особисті консультації і починаю навчання трейдерів з основи – фінансового планування. Ми вивчаємо все – від стратегії до практики на демо-рахунку. Приходьте, щоб отримати професію майбутнього!

Читайте також: ІСТОРІЯ ТРЕЙДИНГУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 142

Напишите комментарий

Your email address will not be published.