Ціноутворення

Процедура ціноутворення досить легка і прозора. Ціни на діаманти формуються згідно з міжнародним прайс-листом «Rapaport». Це біржовий прайс-лист, який дає нам відправну точку в ціні на діаманти. Надалі від цієї ціни кожен трейдер дає свій дисконт. Існує негласне змагання між продавцями (хто дасть більшу знижку на діамант). Для кожного регіону вже виробилися певні дисконти.

Для України прийнятними вважаються 20-30 %, для інших країн розмір знижки може бути більшим або меншим. Бувають випадки, коли можна купити діамант з дуже великою знижкою. Наприклад, при закритті діамантового офісу іноді відбувається розпродаж всього загального стоку за собівартістю. У такому випадку можна купити якісний діамант зі знижкою 50 або більше відсотків.

Читайте также:   Новости за 19 февраля от Деньги Плюс

Деяка знижка може бути присутня на діаманти, які мають певні додаткові характеристики, такі як, наприклад, флюоресценція. Флюоресценція дає додаткове світіння каменю, при якому він може набувати різних відтінків, у тому числі блакитного. У безбарвних каменях це явний мінус, але в каменях, у яких відпочатку присутній сірий або жовтуватий відтінок, флюоресценція може зіграти позитивну роль і злегка вирівняти (вибілити) колір каменю. У тому числі на ціну впливає рівень майстерності огранювання (полірування, симетрія) та інші технічні моменти.

Також великі знижки мають діаманти з сертифікатами невідомих лабораторій.

Нагадаю вам, що довіряти варто тільки GIA IGI HRD! Діаманти, сертифіковані іншими установами, можуть піддаватися обговоренню з боку об’єктивності оцінки. Адже в світі можна зустріти величезну кількість випадків щодо завищення характеристик – для здорожчання діаманта і одержання надприбутку.
Будьте обережні і завжди уточнюйте при покупці розмір знижки на діамант від «Рапапорта»! Це правило діє при покупці каменів від 0,3 карат і вище. Але дійсно хороший дисконт можна отримати на діамантах понад 1 карат.

Читайте также:   Как не попасться мошенникам при покупке недвижимости: Полезные Советы

Автор: Родіон Ксьонзенко

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5807

Напишите комментарий

Your email address will not be published.