Berdyansk Fashion Day анонсує найочікуваніший сезон

12 серпня відбудеться найгарячіший захід літнього сезону у Бердянську — Berdyansk Fashion Day. Свої колекції представлять молоді дизайнери, а також широко відомі імена в модній індустрії у розкішному Panorama Family Hotel на Азовському узбережжі.

Berdyansk Fashion Day — це професійний майданчик для дизайнерів, який підтримує молоді таланти та допомагає їм заявити про себе. 

«Модна тусовка вже скучила за вишуканим дрес-кодом, світськими бесідами та яскравими світлинами на фоні стильних бренд-волів. Оскільки цей сезон найочікуваніший — готуємо його надзвичайно насичений і атмосферний. Ми активно підтримуємо молоді таланти, тому буде відкрито багато нових імен. Наш майданчик надає дизайнерам можливість заявити про себе на більш широку аудиторію, не тільки локально. Ми відзначені у світовому календарі модних заходів FASHIONUNITED, а також залучили медіапартнерів, у тому числі й міжнародних, що, безумовно, дасть більше уваги до події та певні переваги для учасників Berdyansk Fashion Day», – поділилася Гаяне Вардікян @vardikyangayane, засновниця Berdyansk Fashion Day.

Читайте также:   Норвезьких блогерів зобов'язали позначати відретушовані фото

О 19:00 на гостей чекатиме приємна атмосфера з музикою та ігристим, стильні фотозони для креативних сторіс, нові знайомства та світські бесіди. 

А о 19:30 свої колекції покажуть українські бренди та молоді дизайнери — Eva Stepanchuk, Perle Noire, BoudoirArt, INVERSION, Elena Bilyk, Elmira Zamanova, Modification, HNA-dress, Ksenia Hor, Pierre Chique, Daniil Tkachenko, Olga Zheleznyak, Eco-Bags from Elena Chetvertak, а також колаборації Marianna Yeleiko & Gala Vasenina, Pavel Maniukhin & Ekaterina Malyshkinа. Весь вечір працюватиме Trade Place з дизайнерськими виробами.

Захід традиційно відбудеться за підтримки титульного спонсора Ascet Shipping, генерального спонсора Panorama Family Hotel та офіційного партнера Sea Models.

Партнери проєкту: Ivan Taxi, Kharkiv Fashion Cluster, фотостудія «Море Чудес».

Читайте также:   Хто такі маркетмейкери, в чому їх функціонал і яку роль вони відіграють на арені ринку

Пригощає офіційний партнер ТД «Вина Світу».

Про захід пишуть і показують: FF Channel, Fashion Channel, New York Style Guide, Odessa Fashion, Digital News Fashion, Moda Glamour Italia, Ukrainian Fashion, Fostylen, Status Magazine, StudioOfMyDreams, Glyanec Magazine, Spy Fashions, BurdaStyle Ukraine, Liza, Folga’.

Придбати квитки на захід можна на KARABAS

Слідкуйте за оновленнями у соцмережах: IG @BerdyanskFashion та FB @BerdyanskFashionDay

Над афішею працювали:

Illustration: Gurgen Vardykian, Fashion Designer

Graphic Designer: Anastasia Bolshunova

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 13886

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *