24-й сезон Odessa Fashion Day

30 та 31 жовтня в Одесі відбувся 24-й сезон Odessa Fashion Day. У рамках проекту пройшли покази колекцій 16 дизайнерів з різних міст України.
Подія відбулась відповідно до всіх вимог карантинних обмежень. На глядачів, які не мали можливості бути присутніми на показах, чекатиме захоплюючий спецрепортаж з місця події в ефірі телеканалу Fashiontv Ukraine.
Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. З 2016-го року OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.
Ідея 24-го сезону Odessa Fashion Day стосується такої близької, в той же час не завжди помітної теми для кожного з нас – відчуття свободи та бажання зірватися на волю. Адже вона завжди десь поруч, і в неї багато імен – Мета, Мрія, Покликання, Втілення істинного «Я». Воля дає сили та натхнення. Так що сковує людей, і робить їх маріонетками в руках часу? Чому ми відкладаємо зустріч з нею? Заборони та обмеження обрізають крила? Відповідь одна – обери себе. Аби відчувати пульс справжнього бажання – стань самим собою.
На гостей проекту чекали два насичених дні показів та зустрічей з впливовими людьми фешн-індустрії.
Вперше, головною локацією проекту стала територія професійної студії First Photostudio (вул. Чорноморського козацтва 119/4б).
30 та 31 жовтня, глядачів приймав зал «Бруклін», де на головному подіумі свої колекції продемонстрували дизайнери з різних куточків країни. В цьому сезоні на глядачів очікували покази таких брендів: Darinal Design, Pravda Label, Alexandra Khedoyan, TARITSA, Лейла, Sviridova, Iryna Sidoruk, Victoria Lyuvena, Kapsamun Kids, Кю-Сарк & Lady Forever Club, VLADA Кошкин Дом, POLIVIK, Komilfo, NIKA, Iris & Lady Forever Club, дитяча школа моделей Millenium Alliance.
Odessa Fashion Day пройшов за підтримки національного телеканалу Fashiontv Ukraine та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union.
Окрема подяка організаторів партнерам проекту: ТЦ «Європа», First Photostudio, YULIA NIKULINA, inCruises, DJFIX, Granddent, BOFFO, ZARINA, Ukrainian Trend Store, BUDU SUSHI, PICCODER, Marlin Hotel, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM.
А також медіа-партнерам: Ukrainian Fashion Week, Fashiontv Ukraine, Радіо Feel 102.2 fm, inRating, Folga’, Kozyr Digital, Woman Magazine, Media Light Group, «Тайны звезд», GLORY magazine, «Натали», «Фаворит удачи», Studio of my dreams, Cool’baba, KINGDOM MODELS, Odesa.LIVE, Южная Волна, 048.ua , SEWING BUSINESS AND FASHION, NOVA magazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр.

Читайте также:   Акції Zoom спливли в невідомі руки

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1571

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *