У Сінгапурі створили першу в світі альтернативу молочним продуктам

альтернатива молочним продуктам

Сінгапурський стартап в галузі харчових технологій Sophie’s BioNutrients розробив рослинну альтернативу молочним продуктам. Її отримали з екологічно безпечного Суперфуд — мікроводоростей. Про це розповідає Vegan First.

Для виробництва продукту під назвою Mylk використовували протеїнову борошно з водоростей, змішаних з водою. У ньому містяться ті ж незамінні амінокислоти, що і в інших мікроводоростей, а за харчовою цінністю він не поступається молочним продуктам. За словами представників компанії, вміст білка в Mylk підвищується до 50% за рахунок збільшення співвідношення борошна і води. Продукт безпечний для людей з непереносимістю лактози і алергією. В майбутньому Sophie’s BioNutrients планує відтворити кремову текстуру молочних продуктів.

«Ми віримо в використання сили природи для стійкого і зеленого майбутнього за рахунок екологічно безпечних альтернативних продуктів харчування. Ми вважаємо, що мікроводорості — кращий спосіб втілити цю ідею. Це Суперфуд майбутнього. Завдяки подальшим удосконаленням продуктів і напоїв, ми зможемо змінити наш спосіб життя, виробництво і процес споживання,» — заявив Юджин Ван, співзасновник і генеральний директор Sophie’s BioNutrients.

Читайте также:   Ілон Маск запитав передплатників, чи будувати йому Гігафабрику в Техасі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *