Як Барак Обама заробляє на розкішне життя після відходу з поста президента США

Обама заробляє на розкішне життя

«Я взагалі-то здивований, що у мене стільки грошей», — сказав у своїй промові 44-й президент США Барак Обама в 2018 році на щорічній лекції, організованої Фондом Нельсона Мандели в Південній Африці. Коли Обама залишав Білий дім, його рейтинг популярності зашкалював, а разом з ним зростала і стан його сім’ї. Якщо на самому початку президентства, в 2008 році, на рахунку сім’ї Обами лежали близько 1,3 мільйона доларів, то до 2021 року ця сума зросла в рази. На даний момент, за різними оцінками, капітал сім’ї становить від 70 до 135 мільйонів доларів. При цьому левову частку доходів Барак і Мішель отримують за свої книги.

Читайте также:   З мільярдерів - у президенти

У листопаді 2020 року побачила перша частина автобіографії Барака Обами «Земля обітована» (A Promised Land): в перший же тиждень продажів було куплено більше 1,7 мільйона примірників. Приблизно стільки ж сумарно за перший тиждень продали мемуарів Білла Клінтона і Джорджа Буша-молодшого. Це не перший творчий успіх Обами — за попередні свої книги ( «Зухвалість надії» — The Audacity of Hope, «Про тебе співаю: послання до моїх дочок» — Of Thee I Sing: A Letter to My Daughters, «Мрії від мого батька» — Dreams From My Father) колишній господар Білого дому отримав понад 15 мільйонів доларів.

З талантом Мішель як автор книг попередникам Барака і зовсім важко змагатися. Продажі її автобіографії «Становлення» (Becoming) з моменту виходу в 2018 році перевищили 10 мільйонів екземплярів.

Читайте также:   Тимошенко, Зеленський і Бойко - лідери серед кандидатів у президенти

Угода з видавництвом Penguin Random House з продажу прав на мемуари подружжя принесла родині Обама близько 60 мільйонів за кожну книгу. Однак Мішель на цьому не зупинилася, зумівши монетизувати шалений успіх своєї публікації. Промотур на підтримку біографії включав понад 30 міст, в тому числі європейські столиці. Інтерв’ю у Мішель брали Опра Уїнфрі, Сара Джессіка Паркер, Різ Уізерспун і інші відомі жінки. Вартість квитків на презентацію книги в Брукліні «Барклайс-центрі» досягала трьох тисяч доларів за штуку, а для шанувальників творчості колишньої першої леді було випущено 25 видів різних товарів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.