Гончарук: “Укрзалізницю” на 10 років планують віддати в управління німцям

За словами прем’єра, мова йде про компанію Deutsche Bahn

Уряд України планує віддати управління “Укрзалізницею” приватним інвесторам. Про це під час Українського сніданку на економічному форумі в Давосі заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Він підкреслив, що управління буде передано німецькій компанії Deutsche Bahn. Гончарук також назвав приватизацію “Укрзалізниці” “екосистемним рішенням, яке говорить про відкритість України до інвестицій”. Глава Кабміну додав, що політичне рішення з цього приводу вже прийнято.

“Укрзалізниця” – українське державне підприємство. З 2018 року є акціонерним товариством. Займається перевезеннями залізничним транспортом. Згідно з останнім оприлюдненим звітом, в 2019 році УЗ втратила понад 12 мільярдів гривень (близько 510 мільйонів доларів) через пасажирські перевезення.

Deutsche Bahn – провідний залізничний оператор Німеччини. Deutsche Bahn AG надає транспортні послуги по переміщенню пасажирів і вантажів залізницею, а також інші послуги логістики. в 2010 році DB перевезла 1,95 млрд пасажирів і 415,4 млн т вантажів. Виторг за 2010 рік склав 34,410 млрд євро, чистий прибуток – 1,058 млрд євро.

Читайте также:   Выборы 2019: звездные кандидаты в президенты Украины

Раніше в Давосі виступив президент України Володимир Зеленський. Після виступу його запитували про війну, реформи та Євросоюз.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *