Паєтки, рукава-ліхтарики і комбінезони – Prada розповіли світові, що носить

Prada-FW21

Фото: Prada

Prada показали жіночу колекцію на наступний холодний сезон осінь-зима 2021/2022

Вже за традицією нового карантинного часу показ мод пройшов без публіки. Глава модного будинку Міучча Прада і творчий директор Раф Сімонс помістили моделей в галерею порожніх кімнат з різнокольоровими стінами і підлогою. Задум нової колекції — знайти точку перетину між простим і складним, фемінним і маскулінним.

Представники бренду зійшлися на думці, що від відсутності глядачів показ не програв, а виграв. Преса більше не відволікається на знаменитостей і приділяє максимум уваги речам. А вони цього, безумовно, заслуговують.

Топ-5 новинок вуличної моди від Prada

Об’ємні пальто з рукавами-ліхтариками.

Об’ємні пальто вже стали візитною карткою Рафа Сімонса, але в цій колекції він вразив всіх, додавши до них рукава в формі ліхтарика.

Сумка Cleo велика та яскрава


Сумка Cleo постала в збільшеному розмірі та забарвилася в яскраві принти.

Комбінезон як частина багатошарового лука

Комбінезон, вперше показаний в чоловічій колекції, показаля модним оглядачам непрактичним, але на жінках ця деталь гардеробу заграла по-новому, надіта в якості нижнього шару під спідниці і сукні.

Накидка з паєтками

У колекції безліч речей з паєтками: яскраво-рожевими, зеленими, синіми. Найбільшу увагу привернула хутряна накидка, нібито вивернута навиворіт — хутро зовні, паєтки кольору фуксії всередині.

Ботильйони і ботфорти


Взуття Prada на цей раз заслуговувала на особливу увагу — вона ефектно виглядала на різних поверхнях галереї, по якій рухалися моделі.

Читайте также:   Три думки про замки

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *