Директором Лувру вперше стала жінка

Директором Лувру стала жінка

Видання France Inter розповіло, що у Лувра змінився директор. Очолювати всесвітньо відомий музей вперше буде жінка — Лоранс де Кар.

На цій посаді вона замінила Жан-Люка Мартінеса, який пропрацював на посаді вісім років. Президент Франції Емманюель Макрон вирiшив, що де Кар стане новим директором.

Раніше Лоранс очолювала музей д’Орсе і його філію, музей Оранжери. Вона є фахівцем з мистецтва XIX століття і неодноразово виступала в ролі куратора виставок живопису. В одному з інтерв’ю де Кар зазначила, що жінкам треба вірити в себе і не боятися пробувати свої сили на високій посаді.

Де Кар вважає, що варто зробити акцент на роботі з молоддю. Також вона планує переглянути години роботи Лувра, щоб в нього потрапило якомога більше відвідувачів.

Читайте также:   Українка Софія Єгорова перемогла у міжнародному конкурсі в Македонії та виграла запис пісні на європейській студії (ФОТО)

«Лувру є що сказати молодим людям. Як директор, я буду ставити їх інтереси вище за все. Лувр може бути повністю сучасним і відкритим для сьогоднішнього світу, при цьому розповідаючи про минуле,» — впевнена Лоранс.

До обов’язків новий директор установи приступить вже в вересні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *