Анджеліна Джолі вигідно продала картину Черчилля

Картина Черчилля

Фото: Толга Алмен/AFP

Анджеліна Джолі заробила 11,5 млн доларів, продавши картину пензля Вінстона Черчилля зі своєї особистої колекції. Робота під назвою «Вежа мечеті Кутубія» стала найдорожчою з проданих на аукціоні картин цього авторства. Її остаточна ціна більш ніж втричі перевищила попередню оцінку — 3,5 млн доларів.

Кращий подарунок — вдала інвестиція

Джерело, близьке до сім’ї Джолі, повідомило журналістам, що Анджеліна отримала картину в подарунок від Бреда Пітта — той купив роботу Черчілля в 2011 році, ще до весілля. Попередній продавець роботи, торговець антикваріатом Білл Рау, раніше розповідав CNN, що картина довгий час зберігалася у однієї сім’ї з Нового Орлеана, перш ніж була продана в його галерею.

«Вежа мечеті Кутубія» — єдина робота Черчілля, написана під час Другої світової війни. Пейзаж був створений після відвідин прем’єр-міністром конференції в Марокко, на якій була вироблена стратегія, що принесла перемогу у війні. Захід відбувся в Касабланці, а після нього Черчилль в компанії Рузвельта відвідав сусідній Марракеш, де і побачив пейзаж, що надихнув його. Закінчену картину Черчілль подарував Рузвельту — син президента продав її в 60-х.

Читайте также:   До Всесвітнього дня вітру Руслана презентувала нове музично-соціальне відео «Wind Energy. Endless» (ВІДЕО)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *