Засновник Amazon Джефф Безос стане 1-м в світі трильйонером

Це станеться у 2026 році

Засновник Amazon Джефф Безос, який зараз є найбагатшою людиною у світі, через кілька років може стати першим трильйонером. Такі прогнози дають аналітики сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun.

Експерти компанії провели дослідження, згідно з яким Безос зможе подолати позначку в $1 трильйон вже у 2026 році, коли йому виповниться 62 роки. Аналітики відзначають, що оцінка капіталу підприємця за останні 5 років росла із середнім темпом 34% на рік.

Раніше Forbes писали, що вартість акцій корпорації Amazon збільшується з рекордною швидкістю в результаті пандемії коронавіруса, оскільки люди змушені навіть найбільш ходові товари замовляти онлайн. Наприклад, 14 квітня цінні папери компанії виросли на 5,3%. Їх вартість склала по $2238. Таким чином, всього за один день капітал Безоса збільшився на $6,4 мільярда. За даними Forbes, на 15 травня 2020 року його сукупний статок становить $143,9 мільярда.

Читайте также:   Мисливець за бульбашками: чи зможе легендарний інвестор Масайосі Сон знайти «нову Alibaba» в епоху пандемії

Другим претендентом на цифру з 12 нулями є девелопер з Китаю Сюй Цзяінь. Згідно з даними Comparisun, він стане трильйонером у 2027 році. На 3 місці – засновник Alibaba Group Джек Ма, який зможе подолати заповітну позначку у 2030 році.

Наймолодшим трильйонером в історії, швидше за все, стане засновник Facebook Марк Цукерберг. Це може статися у 2036 році, коли йому буде 51 рік. У рейтингу Comparisun він займає 7 місце.

Для складання прогнозів Comparisun відібрали 25 лідерів списку Forbes за останні 5 років, вирахували середньорічний приріст їх капіталу, а потім цю величину екстраполювали в майбутнє.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *