Сенатори США звинуватили Tesla під вводящу в оману рекламу автопілота

Сенатори США звинуватили Tesla

Американські сенатори-демократи Річард Блюменталь і Едвард Маркі закликали Федеральну торгову комісію США провести розслідування щодо компанії Tesla, заснованої Ілоном Маском.

На тлі серії аварій за участю електромобілів Tesla сенатори «озвучили серйозні побоювання» через «вводящі в оману рекламу і маркетингу», використаних компанією для просування функцій Autopilot і Full-Self Driving. За їх словами, Tesla «неодноразово перебільшувала можливості своїх машин, і ці заяви становлять дедалі більшу загрозу для водіїв та інших користуються дорогами».

«Зараз на ринку немає повністю самокеруючих автомобілів», – відзначили сенатори. Вони вказали на обмеження, які є у функцій електрокарів Tesla. «Розуміння цих обмежень необхідно, тому що, коли очікування водія перевершують можливості машини, це може закінчитися і закінчується серйозними і смертельними аваріями», – йдеться в повідомленні.

Читайте также:   Капіталізація Tesla наблизилася до 500 млрд доларів, а Ілон Маск змістив Біла Гейтса з другого місця в рейтингу мільярдерів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *