Мільйонери просять підвищити їм податки для боротьби з ковідом

Вони звернулися до лідерів країн Великої двадцятки з відкритим листом

Напередодні саміту G20 група мільйонерів з США і країн Західної Європи звернулася до лідерів країн Великої двадцятки з відкритим листом, в якому попросила уряди підвищити їм податки «негайно, значно і на постійній основі». Вони вважають, що такі заходи допоможуть в боротьбі з пандемією коронавірусу.

«Ми будемо розсьорбувати наслідки цієї кризи кілька десятків років. Ще пів мільярда людей можуть опинитися за межею бідності. Сотні мільйонів людей втратять роботу у зв’язку з закриттям підприємств, деякі з них — назавжди. Вже майже мільярд дітей не ходять до школи, у багатьох з них немає доступу до ресурсів, необхідних для продовження навчання. І, звичайно ж, відсутність лікарняних ліжок, захисних масок і систем вентиляції легень є болючим і кожен день нагадує нам про неадекватні інвестиції в системи громадської охорони здоров’я в усьому світі «, — йдеться в документі під назвою Millionaires for Humanity («Мільйонери для людства»).

Читайте также:   Дорого-багато: Ізраїльський ювелір створив захисну маску з золота і діамантів

«Ми не рятуємо хворих в реанімаціях. Ми не водимо карети швидкої допомоги, які привозять постраждалих від COVID-19 людей в лікарні. Ми не наповнюємо полки продуктових магазинів і не приносимо продукти… Але у нас є гроші. Багато грошей, — заявляють одні з найзаможніших людей планети й додають: — на відміну від десятків мільйонів людей по всьому світу, нам не потрібно турбуватися про те, що ми втратимо роботу, дах над головою або здатність утримувати свої сім’ї. ми не боремося з цією надзвичайною ситуацією на передовій, і ми набагато рідше стаємо жертвами пандемії… Людяність важливіше наших грошей».

Лист підписали 80 осіб, в тому числі спадкоємиця Walt Disney Co. Ебігейл Дісней, колишній керуючий директор інвестиційного фонду BlackRock Морріс Перл і інші мільйонери та мільярдери з США, Великобританії, Німеччини, Данії, Нідерландів і Нової Зеландії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.