Мільйонери просять підвищити їм податки для боротьби з ковідом

Вони звернулися до лідерів країн Великої двадцятки з відкритим листом

Напередодні саміту G20 група мільйонерів з США і країн Західної Європи звернулася до лідерів країн Великої двадцятки з відкритим листом, в якому попросила уряди підвищити їм податки “негайно, значно і на постійній основі”. Вони вважають, що такі заходи допоможуть в боротьбі з пандемією коронавірусу.

“Ми будемо розсьорбувати наслідки цієї кризи кілька десятків років. Ще пів мільярда людей можуть опинитися за межею бідності. Сотні мільйонів людей втратять роботу у зв’язку з закриттям підприємств, деякі з них – назавжди. Вже майже мільярд дітей не ходять до школи, у багатьох з них немає доступу до ресурсів, необхідних для продовження навчання. І, звичайно ж, відсутність лікарняних ліжок, захисних масок і систем вентиляції легень є болючим і кожен день нагадує нам про неадекватні інвестиції в системи громадської охорони здоров’я в усьому світі “, – йдеться в документі під назвою Millionaires for Humanity (“Мільйонери для людства”).

Читайте также:   «Ми не хочемо бути як Apple», - Ілон Маск про суперечливе рішення відкрити заправки Tesla Supercharger для інших електромобілів

“Ми не рятуємо хворих в реанімаціях. Ми не водимо карети швидкої допомоги, які привозять постраждалих від COVID-19 людей в лікарні. Ми не наповнюємо полки продуктових магазинів і не приносимо продукти… Але у нас є гроші. Багато грошей, – заявляють одні з найзаможніших людей планети й додають: – на відміну від десятків мільйонів людей по всьому світу, нам не потрібно турбуватися про те, що ми втратимо роботу, дах над головою або здатність утримувати свої сім’ї. ми не боремося з цією надзвичайною ситуацією на передовій, і ми набагато рідше стаємо жертвами пандемії… Людяність важливіше наших грошей”.

Лист підписали 80 осіб, в тому числі спадкоємиця Walt Disney Co. Ебігейл Дісней, колишній керуючий директор інвестиційного фонду BlackRock Морріс Перл і інші мільйонери та мільярдери з США, Великобританії, Німеччини, Данії, Нідерландів і Нової Зеландії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *