Леонардо Ді Капріо виділить 43 мільйони доларів на відновлення Галапагоських островів

Леонардо Ді Капріо виділить 43 мільйони на відновлення Галапагоських островів

Леонардо ДіКапріо оголосив про те, що пожертвує 43 мільйони доларів на проведення масштабних природоохоронних заходів на Галапагоських островах.

Ініціатива, запущена разом з організацією Re: wild, буде допомагати не тільки Галапагоським островам, але і всім Тихоокеанським архіпелагам Латинської Америки. У програмі заплановано відновлення острова Флореан, де мешкають 54 зникаючi види; переселення 13 видів, раніше зниклих з острова, серед яких Флореанский пересмішник, вперше описаний Чарльзом Дарвіном.

Кошти підуть на оплату програми розведення в неволі і інших заходів щодо запобігання зникнення рожевої ігуани. Крім того, проект буде посилювати заходи по захисту морських ресурсів Галапагоських островів від впливу людини.

“Коли я подорожував по Галапагоським островам, я зустрівся з Паулой Кастаньо і іншими героями-захисниками екології в Еквадорі. Вони працюють день у день, щоб врятувати одне з найбільш незамінних місць на планеті. У всьому світі дика природа вмирає. Ми знищили три чверті диких місць і поставили понад мільйон видів під загрозу зникнення. Якщо ми не будемо діяти рішуче, в найближчі кілька десятиліть більше половини залишилися диких територій Землі можуть зникнути. Герої, яких потребує планета, вже тут. Залишилося тільки щоб ми всі прийняли виклик і приєдналися до них,” – написав Ді Капріо.

Читайте также:   Карта скарбів: де живуть мільярдери

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *