Ілон Маск розкрив особистість творця біткоїну

Під час подкасту Лекса Фрідмана глава Tesla Ілон Маск заявив, що за псевдонімом творця біткоїна Сатоші Накамото може переховуватися математик Нік Сабо.

За словами мільярдера, 1998 року вчений створив алгоритм децентралізованої цифрової валюти під назвою «bit gold», яку вважають попередником біткоїну. Проте сам Сабо свою причетність до розробки криптовалюти заперечує.

За кілька днів до виходу подкасту в мережі з’явилася інформація про те, що творцем біткоїну є Ілон Маск. Про це заявив його колишній співробітник Сахіл Гупта.

Під час розмови з помічником мільярдера він поставив питання, чи є Маск Накамото, на що отримав відповідь “Ну, що я можу сказати” і розцінив його як підтвердження своїх здогадів.

Читайте также:   Спадкоємця Samsung відправили до в'язниці на 2,5 роки за звинуваченням у хабарництві

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • נערות ליווי בבת ים
    נערות ליווי בבת ים

    למעשה, שימוש באמצעים מלאכותיים לטובת עיכוב השפיכה, לא באמת נותן מענה ממוקד ואמיתי לשורשי הבעיה, אלא מוסיף סיבוכיות מיותרת לחוויה המינית והופך את קיום יחסי המין למסורבל יתר על המידה – כך שמה שהתחיל בתור בעיה של רגישות יתר במיטה עשוי להפוך לבעיה אמיתית של חוסר תחושה, אימפוטנציה ואין אונות אמיתית. דירות דיסקרטיות

    Ответить