Ахметов втратив 600 позицій в рейтингу Forbes

У 2020 році Forbes нарахував в Україні шість доларових мільярдерів. Вибув Новинський

Власник СКМ Рінат Ахметов за рік втратив $3,6 млрд і 600 позицій в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes. Вибув зі списку засновник смарт-холдингу Вадим Новинський, чиї статки, за підрахунками журналу, які не дотягли в цьому році до $1 млрд.

Ахметов залишається найбагатшим українцем зі статком у $2,4 млрд. Він опустився на 875 сходинку в рейтингу з 272, яку займав роком раніше.

У список також традиційно увійшли: засновник EastOne Віктор Пінчук ($1,3 млрд, 1613 місце), учасники групи Приват Геннадій Боголюбов ($1,2 млрд 1730 місце) і Ігор Коломойський ($1 млрд, 1990 місце), власник МХП Юрій Косюк ($1,1 млрд, 1851 місце) і засновник Ferrexpo Костянтин Жеваго ($1 млрд, 1990. місце). У порівнянні з торішньою оцінкою, кожен з них, крім Боголюбова, втратив від $0,1 млрд до $0,5 млрд.

Перше місце в рейтингу найбагатших людей світу третій рік поспіль зберігає засновник Amazon Джефф Безос, попри передачу активів на $36 млрд своїй колишній дружині Маккензі Безос в рамках шлюборозлучного процесу минулого літа. Його особистий статок оцінюється в $113 млрд.

Засновник Microsoft Білл Гейтс, як і раніше займає друге місце. Топ-3 замикає французький магнат і глава групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно, який вперше випередив Уоррена Баффета.

В цілому, в 2020 році в рейтинг Forbes увійшли 2095 мільярдерів, що на 58 менше, ніж рік тому. 51% з них за рік стали “біднішими”. Сумарний статок учасників рейтингу склало $8 трлн, що на $700 млрд менше, ніж в 2019 році.

Читайте также:   Ілон Маск звинуватив американську освіту в його поганих стосунках із трансгендерною дочкою

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *