ООН: карантин не зміг зупинити кліматичну кризу

карантин не зміг зупинити кліматичну кризу

Коли в більшій частині світу був введений загальний карантин, вчені сподівалися, що обмеження пересування і менше використання продуктів капіталізму зможе відсунути наступ екологічної катастрофи. Однак тепер стало ясно, що за 2020 рік зміна клімату, навпаки, почало набирати обертів.

Дослідники Всесвітньої метеорологічної організації при ООН надали доповідь, в якій повідомляється, що в 2020 році потепління прискорилося. 2020 рік міг стати найспекотнішим за всю історію спостережень — ситуацію врятувало тільки явище Ла-Нінья, що надає охолоджуючий ефект на атмосферу і океани.

Введення карантину скоротило обсяг викиду парникових газів лише на деякий час. До кінця минулого року показники стали такими ж, як і на початку. Обмежуючі заходи тільки порушили процеси надання гуманітарної допомоги, а вплив економічної кризи ще сильнішою погіршило стан людей, які вже страждають від кліматичної кризи.

Читайте также:   Літак із Уханя приземлився в Борисполі на дозаправлення

Вчені відзначають, що в 2020 році відбувся цілий ряд кліматичних катастроф величезних масштабів. Так, 80% світового океану пройшло через одну або навіть більше хвилю спеки, в Північній і Південній Америці були помічені аномальні пожежі та посухи, а танення льодовиків в Арктичних районах наблизилося до рекордних позначок.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.