Евтаназія тепер легальна в Іспанії

Евтаназія легальна в Іспанії

В Іспанії конгрес депутатів підтримав ідею про створення закону про евтаназію. З 350 парламентаріїв за його введення виступили 202. Згідно з правилами держави, закон вступить в силу вже через три місяці.

Видання Euronews зазначає, що добровільно піти з життя зможе повнолітній громадянин Іспанії або ж іноземець, який має дозвіл на проживання. У людини, яка хоче зробити процедуру евтаназії, має бути невиліковне захворювання, яке приносить йому «нестерпні фізичні або психічні страждання».

Для того, щоб отримати дозвіл, пацієнт повинен скласти письмову заяву. Протягом п’яти тижнів його розгляне спеціально створена комісія. За виділений час людина повинна підтвердити своє бажання як мінімум чотири рази. Однак у нього є можливість відмовитися в будь-який момент.

Читайте также:   Шведы изобрели новый суперклей для сращения переломов

Як заявила міністр охорони здоров’я Іспанії Кароліна Даріас, легалізація евтаназії — це крок суспільства до справедливості і гуманності. У списку тих країн, які вже узаконили проведення процедури, Іспанія стала четвертою. Крім цієї держави, законно вдатися до евтаназії можна в Нідерландах, Бельгії і Люксембурзі. Також вона дозволена в Колумбії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії та деяких штатах Америки.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.