Плюс-сайз блогер Кеті Стуріно випустила книгу про жіноче тіло

блогер Кеті Стуріно випустила книгу про жіноче тіло

Кеті Стуріно працює в сфері моди вже давно. Вона починала з колонки в виданні Man Repeller, а згодом запустила власний проект — The 12ish Style — і завела інстаграм-аккаунт. Кеті прославилася тим, що повторювала образи зiрок у своєму — 52-му розмірі одягу, доводячи, що навіть жінки плюс-сайз можуть виглядати стильно. Тепер Стуріно випустила книгу Body Talk, присвячену жіночому тілу.

За словами дівчини, роботу над книгою вона почала в січні 2020 року — саме тоді, коли починалася пандемія. Локдаун дозволив їй здати готовий варіант вже до літа. Стуріно зазначає, що в її роботі важливо подавати інформацію барвисто, весело і з почуттям гумору.

Читайте также:   Жінки і бізнес: модель Яна Лабінська

Кеті підкреслила, що видання не є мемуарами, проте в ньому є і особисті історії. У розмові з виданням Daily Front Row вона пояснила, для кого призначена книга: Вона для всіх вікових груп. Для тих, хто любить всякі очищення, екстремальні дієти і січневі голодування. Це для дівчаток, яким всього 13 років. Розлад харчової поведінки починає розвиватися все раніше і раніше. А проблеми з зображенням тіла виникають, коли дітям вісім-дев’ять років. Книга присвячена і мамам, які страждають від власних ідеалів тіла і вбивають їх в голови своїх дітей, не усвідомлюючи цього. Я хочу, щоб завдяки книзі все усвідомили одну річ: ваше тіло — не проблема.»

Читайте также:   H & M перетворить свої офлайн-магазини на хаби для онлайн-торгівлі

У комплекті з книгою Body Talk йдуть ілюстрований довідник і робочий зошит. За задумом Кеті, інформація в них допоможе читачам полюбити своє тіло.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *