PETA закликала організаторів Олімпіади в Токіо надати спортсменам рослинну дієту

PETA закликала організаторів Олімпіади надати спортсменам дієту

«Зоозахисна організація PETA провела розслідування на птахофермі, яка поставляє олімпійцям в Токіо яйця, і зазначила жорстоке поводження з тваринами з боку власників підприємства. У зв’язку з цим PETA закликала Олімпійський комітет переглянути свій погляд на харчування спортсменів і пропонувати їм рослинну дієту з «чистим білком». Про це пише Vegan First. Викриття PETA — ще одне свідчення того, що коли тварин вирощують на фермах, до них відносяться жорстоко. Олімпіада не повинна надавати спортсменам яйця від жахливих продавців, коли у нас є варіанти веганского білка — чистого, корисного для здоров’я і безпечного для тварин. Якщо Олімпійські ігри хочуть отримати золото в галузі сталого розвитку, їм необхідно стати веганами», — говорить президент PETA Інгрід Ньюкірк.

Читайте также:   Украина сенсационно обыгрывает Испанию в отборе на Чемпионат мира по баскетболу

Крім цього, організація закликала перейти на рослинну дієту під час Олімпійських ігор-2028, які пройдуть в Лос-Анджелесі. Ньюкірк пообіцяла допомогти організаторам скоротити вуглецевий слід і впровадити веганські ініціативи.

Звернення PETA підтримали спортсмени, серед яких американська велосипедистка, срібний призер Олімпійських ігор ДОТС Бауш. Вегетаріанка висловила стурбованість з приводу непереносимості лактози у відкритому листі, зверненому до Оргкомітету Токіо. Бауш зазначила, що олімпійцям з США надають «нездорове коров’яче молоко», яке може викликати алергію.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *