Зведена сестра Меган Маркл випустила скандальну книгу про герцогиню

«Щоденник сестри принцеси-вискочки»

Ще чотири роки тому зведена сестра герцогині Сасакської, Саманта Маркл, зізналася, що пише автобіографію. І нарешті вона випустила книгу, в якій відверто розповіла про сімейні сварки та поведінку Меган. Варто відзначити, що одна назва книги говорить сама за себе: «Щоденник сестри принцеси-вискочки: мемуари, частина перша».

Коли Саманта була підлітком, її батько Томас закрутив роман з мамою Меган, Дорією Регланд. Юна дівчина важко пережила зраду батька і його відхід з сім’ї. А коли з’явилася на світ майбутня герцогиня Сасакськ, Саманта їй дуже заздрила. Вона, не соромлячись, зізналася про це в книзі. Це почуття вона відчуває до сестри і сьогодні.

Читайте также:   На День подяки Майк Тайсон поласував вухом свого майбутнього суперника - Роя Джонса

Воно й не дивно! Доля Меган склалася куди щасливіше, ніж у її зведеної сестри. Саманті було непросто прийняти успіхи герцогині в кар’єрі та в особистому житті. Коли Маркл почала зніматися в серіалі «Форс-мажори» і зустрічалася зі сценаристом Тревором Енгельсон, їх спілкування помітно погіршилося. Після весілля Меган з принцом Гаррі родички остаточно розірвали стосунки. А з 2008 року вони навіть жодного разу не бачилися.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *