Знайомтеся: холостяк, вартий заздрощів, 21-річний Артур Чатто, троюрідний племінник Єлизавети II і “новий принц Гаррі”

Після того як принц Гаррі одружився з Меган Маркл, місце найбільш завидного нареченого монаршої сім’ї якийсь час залишалося вакантним. Але, як відомо, святе місце порожнім не буває. У мережі вже щосили обговорюють “нового принца Гаррі” – 21-річного Артура Чатто, члена британської королівської сім’ї, який частіше за інших з’являється на людях без сорочки й в шортах. А все тому, що він працює тренером і регулярно публікує в Інстаграмі фото і відео своїх тренувань (є на що подивитися).

Артур Чатто – правнук принцеси Маргарет і троюрідний племінник королеви Єлизавети Другої, він займає 26 місце в черзі на британський престол. Його батьки – Сара Чатто (дочка принцеси Маргарет і фотографа Ентоні Армстронга-Джонса) і актор Деніел Чатто. У Артура є старший брат Самюель. Принцу Вільяму і принцу Гаррі вони припадають троюрідними братами.

Артур закінчив Ітонський коледж і зараз вивчає географію в Единбурзькому університеті. Крім того, він проводить тренування для клубу BoundFitness. Він спеціалізується на силових вправах і тренуваннях на витривалість з військовим ухилом. Артур любить активний відпочинок, він займається веслуванням, дайвінгом, скелелазінням, багато подорожує і не сидить на місці.

У Артура вже понад 200 тисяч фоловерів в Інстаграмі, і багато підписниць мріяли б не тільки потренуватися з ним разом, але і стати його дівчиною і, якщо пощастить, частиною монаршої родини.

Читайте также:   The Beatles выпустили новый клип

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *