Виставка робіт Данила Козелецького в LERA LITVINOVA GALLERY

Виставка робіт Данила Козелецького в LERA LITVINOVA GALLERY

Персональна виставка Данила Козелецького «Morning Elegance» розпочалась 24 січня і триватиме до 6 лютого 2019 року

У новому арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбулося відкриття персональної виставки Данила Козелецького «Morning Elegance». Відкриття пройшло у стилі coffee party.


Зимовим вечором, роздивляючись колекційну серію робіт художника із зображенням витончених “сплячих” героїнь, огорнуті ароматом кави, гості розмірковували про вічне прагнення людини до краси у всіх її розуміннях.

Виставка «Morning Elegance» складається з 12 робіт, що поєднані однією ідеєю. У сплеску кольорів автор зобразив жінок, що поринули у сон і перебувають у власній підсвідомості. Додані до виставки нариси та графіка художника, дозволили поціновувачам прослідкувати весь процес зародження картини – від ескізу до витвору мистецтва.

Читайте также:   Где снимали "Игру Престолов" ч.1

Картини, представлені у експозиції, наповнені світлом і контрастом ранкових фарб, складний східний орнамент асоціюється з мереживом химерних ранкових тіней. Уві сні людина є саме такою, якою має бути від природи – без усіляких масок і гри. Це лише чиста підсвідомість, душа в прекрасному, досконалому тілі.

Куратор виставки, мистецтвознавець Леонора Янко розповідає, що картини художника символічні, наприклад, попри те, що навколо образу на полотні розкинулись барвисті візерунки, жіноче не зафарбоване тіло, вказує на чистоту та беззахисність души. За думкою Козелецького, саме такий художній прийом дозволяє зобразити гармонію та досконалість. Барвистий фон, сповнений візерунків, що заплітаються, і яскравих фарб, створений лише для того, щоб підкреслити чистоту й передати яскравість сновидінь та яскравість спокус, що оточують нас у повсякденному житті. Адже, все, що існує навколо, переливається кольорами бажань та ілюзій.

Читайте также:   Мадонна запропонувала Меган Маркл і принцу Гаррі оселитися в своїх апартаментах в Нью-Йорку

Виставка відкрита до 6 лютого 2019. Графік роботи галереї: 12.00 – 19.00, вихідні: неділя, понеділок. Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3, 9. ЖК Rybalsky. Вхід вільний.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. +38 050 033 33 17

Читайте також: ВЫСТАВКА КАРТИН АНДРЕЯ ШМИРИНА «14 ВОСЬМИТЫСЯЧНИКОВ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *