Відома телеведуча Габріелла Массанга організувала Благодійний концерт «Вір у Диво»  

29 лютого відома телеведуча Габріелла Массанга організувала Благодійний концерт «Вір у Диво» на підтримку орфанних пацієнтів. 

Понад 500 гостей, серед яких були люди із рідкісними захворюваннями та їх близькі, насолоджувались виступами відомих українських зірок у Київському Палаці дітей та юнацтва. Учасниками концерту, які підтримали пацієнтів, стали: Ірина Федишин, Тоня Матвієнко, ILLARIA, Влад Ситнік, Kishe, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, дует Анна-Марія, Dima PROKOPOV, Олександр Лещенко та шоу-балет «Foresight», Володимир Шпудейко, Нікіта Ачкасов, Ангеліна Тереннікова, Дарина Галицька, Валерія Лисенко, Катерина Азза, FORS dance school, Ангеліна Федоренко та Олександа Чала – учасниці художнього колективу Київського Палацу дітей та юнацтва-дитячо-юнацького цирку «Але-ап». 

Також у рамках концерту працювала фотовиставка «Зірки на підтримку орфанних», у якій відомі українці долучилися до благодійної фотосесії разом із дітьми, що мають орфанні діагнози. Серед учасників, які стали на підтримку пацієнтів із рідкісними захворюваннями — Ольга Сумська, Надія Матвєєва, Андрій Кіше, Василь Вірастюк, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Габріелла Массанга, яка стала ініціаторкою фотопроєкту, Віталій Борисюк, Тоня Матвієнко, ILLARIA, Анна Добриднєва, Геннадій Попенко, Михайло Присяжнюк, дует Анна-Марія, Євген Троценко, Влад Ситнік.

Організатори події, Габріелла Массанга, разом із Громадською спілкою «Орфанні захворювання України» та Благодійним фондом «Орфанні Синиці», хотіли привернути увагу суспільства до проблем українців із рідкісними захворюваннями. Адже в Україні, за статистичними даними, 5% населення мають орфанні хвороби. 

Завдяки благодійному концерту всі кошти, отримані від продажу квитків, будуть направлені на відкриття «Гарячої Орфанної Лінії» для підтримки пацієнтів та їхніх близьких. Цей проєкт буде створений для надання безкоштовної інформаційно-консультаційної, психологічної та юридичної допомоги пацієнтам — дітям і дорослим з рідкісними діагнозами та їхнім близьким, а також людям із невстановленим діагнозом.

Фотохудожник робіт, які були представлені на виставці «Зірки на підтримку орфанних» – Микола Заварика, візажист Тетяна Бойко Boyko beauty school 

Режисер-постановник концерту – Ольга Боголюбова.

Ведучі заходу: Габріелла Массанга та Геннадій Попенко.

Фото з заходу: Оксана Жукова.

Висловлюємо подяку-голові фонду місія «SOS» Наталії Ткаченко-Ритвіній,

Громадській спілці «Орфанні синиці», Київській школі фотографії, модельній агенсії «LolaKIDSModels» та JCI Ukraine.

Читайте также:   Дафна Гіннес закриває благодійний фонд Isabella Blow Foundation

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *