У бельгійській церкві знайшли капсулу часу: поради нащадкам з 1941 року на випадок війни

Послання написали четверо малярів, які працювали в церкві

Під час ремонту церкви Святого Якова в бельгійському місті Антверпен виявили послання з минулого. У ньому четверо малярів дали поради нащадкам на випадок війни. Капсулу часу, датовану 21 липня 1941 року, знайшов робочий. Про це сказано в офіційному “Інстаграм” -аккаунті міста.

– Коли цю стелю знову пофарбують, ми більше не будемо належати цій землі, – говорила записка.

Малярі Джон Янссен, Юл Гізелінк, Луї Шантр’є і Юл Ван Хемельдонк розповіли про те, що пережили дві війни і їхнє життя не було солодким. Тому своїм спадкоємцями вони рекомендували завжди мати вдома запаси їжі, кави і тютюну – на екстрений випадок.

Читайте также:   Melenie C заспівала на “Х-факторі” дуетом з фіналісткою Ольгою Жмуріною

– Ми повинні сказати нашим нащадкам, що ми не дуже добре провели час за життя. Ми пережили дві війни, одну в 1914 році й одну в 1940 році. Ми стоїмо тут, голодні, працюючи за центи, щоб отримати трохи їжі. Я даю нашим нащадкам добру пораду, коли знову справа торкнеться війни. Протягом життя добре дбайте про запаси в будинку, такі як: рис, кава, борошно, тютюн, пшениця, зерно. Насолоджуйтесь життям повною мірою, вчасно одружуйтесь вдруге, а хто одружений – бережіть домівки! Салют, чоловіки! – наголошував лист.

Повідомлення було заховано в сірниковій коробці, яку виявили в замковому камені, прикрасі кладки у верхівці зводу або арки. Робочі написали своє повідомлення на звороті двох купонів.

Читайте также:   Святкувати по-новому: як Україна відзначала День Незалежності

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *