До суду надійшов ще один позов про скасування нового українського правопису

Позивач просить визнати рішення уряду незаконним

В Окружний адміністративний суд Києва надійшов другий позов, в якому заявник просить скасувати нову редакцію українського правопису і визнати незаконною постанову уряду.

– Надійшов ще один позов до Кабінету міністрів України про визнання незаконним та скасування постанови уряду №437 від 22 травня 2019 року, якою був затверджений український правопис у новій редакції. Позивач вважає, що Кабінет міністрів діяв за межами своїх повноважень, підписуючи цей документ. Вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі, – зазначили у відомстві.

Аналогічний позов надійшов до Окружного суду Києва в червні 2019 роки від 7-класниці Юлії Пергас. Її інтереси в суді представляє мама. Жінка вважає, що уряд не врахував реального стану розвитку української мови, що утруднить школярам його вивчення і грамотне використання. У цій справі в суді вже відбулося два підготовчих засідання. Розгляд справи відклали до 25 вересня 2019 року.

Читайте также:   Фільм «Гаррі Поттер і Філософський камінь» подолав планку в $1 млрд зборів через майже 20 років після виходу (завдяки коронавірусу і перезапуску в Китаї)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.