Після гучних скандалів: Джонні Деппу вручать золоту медаль

Здається, у кар’єрі Джоні Деппа настає біла смуга. Спочатку актор отримав головну роль у фільмі про Людовіка XV, а тепер стало відомо, що Джонні Деппу вручать золоту медаль за заслуги перед Сербією.

У день державності країни, 15 лютого, актор отримає медаль «за винятковий внесок у країну, у її зусилля щодо розширення та покращення місцевої арт-спільноти». Справа в тому, що у жовтні минулого року Депп представив у Сербії новий мультсеріал «Тупікі», який був реалізований за підтримки Міністерства культури та інформації Сербії.

Під час осіннього візиту до Белграда Депп зустрівся з президентом країни Олександром Вучичем, який зазначив, що участь голлівудських зірок у подібних проектах «важлива для сербської творчої індустрії та для просування країни у світі». Депп, у свою чергу, подарував президентові плюшеву іграшку у вигляді пташки глухого кута і пообіцяв продовжити рекламувати країну на міжнародній культурній арені.

Читайте также:   Анна Добриднєва записала чуттєвий саундтрек для нового серіалу

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • RiomondLof
  RiomondLof

  And while, french massage and not violates practically any prohibitions, for the reason it's not about sexual contact.
  Systematically visiting the four hands massage for clients, you guarantee himself excellent sexual relaxation.
  The energy massage inSoho it today skill give away bliss. The Soapy massage – on the influence on clients is meant practically unlimited available opportunities actions on bodily, and consequently, and psychoemotional state of health friends.
  In school sensual massage women will hold erotic 4hands massage. Similar swedish massage, as in principle, and relaxation, influences on some area human body, this give a chance male gain strength.
  Sensitive touch rasprekrasnoy girls will flow through your body, dipping in depth boundless the ocean pleasure. In the quiet slip, donating your skin kisses, prelestress envelops the warmth of one's body. You will be surprised at, which sea bliss today it is possible to feel fromnude massage in Midtown.

  Что такое блог кому и зачем нужен микроблоги

  Ответить