Перлина біля Чорного моря: Одеса відзначає 225-річний ювілей

2 вересня місто Одеса відзначає 225-річний ювілей від дня свого заснування.

За ці роки Південна Пальміра перетворилася на справжню перлину біля Чорного моря, яка щорічно радує мешканців та гостей міста своєю природною красою та колоритним культурним шармом. У цей день у місті відбудеться багато урочистих заходів, зокрема гала-концерт і барвистий феєрверк на Потьомкінських сходах. З Днем народження, рідна Одеса!

Читайте также:   Китайская библиотека поражает размером: 34 000 квадратных метров уникального дизайна