Париж позбудеться легендарних Єлисейських полів, перетворивши їх на сад

На це планується витратити 250 мільйонів євро

Знамениті Єлисейські поля в Парижі перетворять на “незвичайний сад”, на що буде витрачено близько 250 мільйонів євро. Про це пише The Guardian з посиланням на мера французької столиці Анн Ідальго.

Президент Комітету Єлисейських полів Жан-Ноель Рейнхардт пояснив, що в останні роки багатьом французам Єлисейські поля здаються “зношеними”, попри те, що проспект вважається найкрасивішим у світі.

– Легендарний проспект за останні 30 років втратив свою пишність. Він був поступово залишений парижанами й постраждав від декількох криз, – підкреслили в Комітеті.

Мер Ідальго повідомила, що роботи на 1,9-кілометровій ділянці почнуться після проведення в місті Олімпійських ігор – вони пройдуть влітку 2024 року. Закінчити роботи планується до 2030 року. Завдяки оновленню планується вдвічі збільшити кількість пішохідних і зелених зон, створити тунелі з дерев для поліпшення якості повітря.

Читайте также:   Киноафиша: Киборги и Лига Справедливости

Єлисейські поля – центральна вулиця Парижа, одна з головних магістралей VIII округу французької столиці. Єлисейські поля простягаються від площі Конкорд до Тріумфальної арки. Довжина – 1915 м, ширина – 71 м. Вважається не тільки одним з найпрекрасніших місць у світі, але й одним з найдорожчих. Єлисейські поля називають однією з кращих вулиць в Парижі й, згідно з поширеним стереотипом, – “найкрасивішою авеню у світі”.

У 2018-му році французи розгромили Єлисейські поля, святкуючи перемогу своєї команди над Бельгією.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *