Останній день 72-го Міжнародного Каннського кінофестивалю: нагороди і червона доріжка

У суботу, 25 травня завершився один з головних кінооглядів Європи – 72-й міжнародний Каннський кінофестиваль.

Останній день Каннського фестивалю — найбільш хвилююча подія за усі півтора тижні. На урочистій церемонії журі основного конкурсу називали володарів головних нагород. Золоту пальмову гілку цьогоріч отримав режисер з Південної Кореї Пон Джун Хо за фільм “Паразити”/”Gisaengchung”. По закінченню церемонії нагородження гостям Палацу фестивалів в програмі Останній сеанс показали фільм “Особливі”/”Hors Normes” режисерів Олів’є Накаш та Еріка Толедано.

Британська актриса Емілі Бічем отримала приз за краще виконання жіночої ролі в психологічній драмі “Крихітка Джо”.

Приз за краще виконання чоловічої ролі дістався іспанському актору Антоніо Бандерасу у фільмі Педро Альмодовара “Біль і слава”.

Читайте также:   Знищену картину Бенксі виставили в музеї

Приз журі – “Знедолені” (Les Misérables, Ладж Лі) і Бакурау (Bacurau, Клебер Мендоса).

Спеціальної згадки журі 72-го Каннського кінофестивалю удостоїлася франко-сенегальська режисер Мати Діоп за фільм “Атлантик”, присвячений долі мігрантів і їх жінок, які залишаються на батьківщині.

Діоп отримала Гран-прі, який зазвичай присуджується за видатні досягнення в кіно. Вперше за 72 роки історії Каннського кінофестивалю їм нагороджена темношкіра жінка-режисер.

 

В день закриття на червоній доріжці з’явилися Антоніо Бандерас, в компанії своєї дівчини Ніколь Кімпел, Квентін Тарантіно разом з дружиною Даніеллою Пік, Сильвестр Сталлоне з дружиною Дженніфер Флавін і дочкою Сістін, чудова Катрін Деньов та, авжеж, наша неперевершена шеф редактор Ельвіра Гаврилова.

Читайте также:   Каннський кінофестиваль цього року перенесли з травня на липень

Читайте також: НЕЙМОВІРНА ІНТУЇЦІЯ!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 205

Напишите комментарий

Your email address will not be published.