Міс Оклахома може стати першою корінною американкою, яка отримає титул міс США

Вона хоче, щоб жінки не відчували себе обмеженими якими б то не було обставинами

9 листопада відбудеться щорічний конкурс краси “Міс США” – 2020. Мерайя Девіс, яка побореться за головний титул як міс Оклахома, може стати першою корінною американкою, яка отримає корону. Про це пише People.

24-річна Мерайя є представницею народу чокто – племені американських індіанців. Це третє за величиною плем’я корінних жителів США. “Для мене важливо ідентифікувати це, – каже учасниця. – Я хочу позиціювати себе публічно як корінна американка чокто, тому що пишаюся цією спадщиною”.

Дівчина народилася і виросла в Оклахомі. Сім’я Девіс була бідною, їх із сестрою виховувала мати-одиначка. Мерайя з 16 років почала брати участь в конкурсах краси, але зізнається, що її шкільні роки були не найкращими. Ще в досить юному віці вона зіткнулася з депресією і страждала від тривоги. Все це посилилося, коли вона пішла в коледж.

Читайте также:   Український посол краси Анна Гомонова виступила у Латвії і готова підкорити Дубай (ФОТО)

Коли Девіс вчилася в Університеті Оклахоми, вона економила на ліках, які їй прописував доктор, через стигматизацію ментального здоров’я. Через це хвороба прогресувала. “Моя депресія нагадувала інфекцію, яку ніколи не лікували, тому з роками ставало тільки гірше. Я вже не знала, як з цим впоратися, – каже конкурсантка. – Я дозволила їй взяти верх наді мною, вона мене поглинала”.

Дійшло до того, що три роки тому Мерайя намагалася покінчити життя самогубством. Після невдалої спроби суїциду вона кілька тижнів провела в стаціонарі, потім за нею доглядали мама і вітчим. Те, що сталося дуже сильно вплинуло на Девіс, і вона вирішила, що не хоче жити як раніше і попереду є щось більше.

Читайте также:   Фото Умані з висоти пташиного польоту визнали одним з кращих в світі

Особистий досвід надихнув Мерайю на створення безпечного ком’юніті Lift Up Your Sister, де жінки-учасниці можуть підтримати одна одну в тяжкі часи. “Свого часу мені не вистачало такої спільноти, і зараз ніщо не заважає мені її створити”, – говорить Девіс.

В майбутньому міс Оклахома мріє стати ведучою розважальних новин.

“Я хочу, щоб люди, особливо жінки, які належать до нації чокто, або жінки, які виросли в резерваціях, знали, що вони не обмежені якими б то не було обставинами, – говорить Мерайя Девіс. – Я виросла не в резервації, але в дуже бідній родині, і я подолала ці обставини. Ми як сім’я подолали ці обставини, і я хочу бути прикладом того, що всього можна досягти”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *